رزومه مشاور

من محمد امین نباخته مسئول گروه مشاوره چی بخونم هستم. در سال ۱۳۸۶ از دبیرستان انرژی اتمی فارغ التحصیل شدم. در کنکور سراسری همون سال رتبه ۷۳ رو کسب کردم و در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کردم. در سال ۱۳۹۰ در آزمون کارشناسی ارشد رتبه ۵۸ رو آوردم و رشته مهندسی مکانیک رو در گرایش تبدیل انرژی (مکانیک سیالات) در دانشگاه تهران ادامه دادم و فوق لیسانس گرفتم. البته موقتا بدلیل مشکلات سربازی تحصیلم متوقف شد و نتونستم در آزمون دکتری شرکت کنم ولی بزودی این مانع رو از سر راه بر میدارم. از سال ۸۶ هم عضو بنیاد ملی نخبگان شدم.

و اما کار آموزشی…

از همون سال ۸۶ به عنوان معلم رفع اشکال در دبیرستان های انرژی اتمی و سلام صادقیه مشغول به کار شدم و کار آموزشی من شروع شد و قصه رو کوتاه می کنم، سرانجام رزومه کاری من این شد :

مشاور پیش دانشگاهی در دبیرستان های فارابی، مهر، کیمیا، سلام همت، سلام سبز، سلام ایران زمین و تدریس دیفرانسیل و ریاضی تجربی در دبیرستان فارابی، سلام صادقیه، سلام همت، سلام ایران زمین، سلام گلبانگ، سلام یاسین، ممتاز حنان و چند تایی که یادم نیست!!! البته کتاب ریاضی تجربی جامع انتشارات خوشخوان (ویژه دکترها) رو هم نوشتم! خلاصه الان که این مطلب رو می نویسم ۱۰ سال از کار حرفه ای من به شکل همزمان در تدریس و مشاوره در بهترین دبیرستان های تهران (و شهرای دیگه) گذشته و اندک تجربه خودم رو در اختیارتون میگذارم. امیدوارم کمکی به شما عزیزان کرده باشم.

اگر میخواهید مشاوره بگیرید کلیک کنید…