به نام خدا

سال 94 بود که تصمیم گرفتیم سایت چی بخونم را با مسئولیت آگاهی و اطلاع رسانی به دانش آموزان ایرانی درباره کتاب های کمک آموزشی موجود در بازار راه اندازی کنیم. سایت با اطلاعات تعداد محدودی کتاب آغاز شد و هم اکنون قریب به 3000 کتاب را طبقه بندی کرده ایم. کم کم مقالات و اخبار آموزشی هم در سایت جایی برای خود باز کرد و فروش اینترنتی محصولات و ارسال رایگان کتاب ها هم راه افتاد. شبکه های مجازی چی بخونم هم از چند ماه پیش جدی تر از گذشته شروع به کار کرده اند و با هدفی والاتر از ارسال روزانه تعداد زیادی پیام فقط برای جمع آوری عضو، مشغول فعالیت هستند.

از آغاز شروع به کار شبکه های مجازی بسیاری از کاربران در قالب پیام، سوالات مشاوره ای زیادی را مطرح می کردند. حجم پیام به قدری افزایش یافت که احساس کردیم مسئولیت جدیدی بر دوشمان قرار گرفته و آن هم پر کردن خلا مشاوره عاری از پیام های تبلیغاتی است. یعنی آنچه که معمولا در رادیو و تلویزیون می شنوید و می بینید. (مشاور کلی حرف می زند و در نهایت وقتی حسابی به او اعتماد کردید می گوید: خب حالا موبایل خود را بردارید و با ارسال عدد فلان به فلان شماره در آزمون و … ثبت نام کنید یا فلان کتاب و سی دی را از ما بخرید.)

در نهایت تصمیم گرفتیم با توجه به توانایی علمی و زمانی که داریم مشاوره آف لاین سایت را راه بیندازیم. مشاوره آفلاین یعنی سوالات مشاوره ای تان را به شکل نظر (کامنت) در همین صفحه می پرسید و تا حداکثر 24 ساعت جواب آن را خواهیم داد. تلاش می کنیم نظرات شما را طبقه بندی کنیم و امکان جست و جو بین نظرات را برای شما فراهم کنیم. امید است با استقبال شما و تلاش گروه چی بخونم ، گامی موثر در افزایش آگاهی دانش آموزان برداریم.

  • دانش آموزان عزیز میتونید از طریق کامنت در انتهای همین صفحه سوالات خودتون رو بپرسید تا در اسرع وقت بهتون جواب بدیم
  • دوستان عزیز، همان طور که می دانید رسالت اصلی سایت چی بخونم، معرفی و تحلیل کتاب های کمک آموزشی است. در همین راستا اقدام به تحلیل جزئی کتاب ها نموده ایم تا انتخاب برای شما راحت تر و آگاهانه تر باشد. لذا خواهشمندیم در جهت بی طرف ماندن و اجرای عدالت از پرسیدن نام کتاب مناسب برای یک درس پرهیز کنید. البته می توانید درباره انتخاب نوع کتاب (آموزش، تست یا کتاب کار و …) سوال کنید، همچنین میتوانید درباره نحوه مطالعه و تست زنی و ازین دست موضوعات سوالاتی را مطرح کنید.

موفق باشید