چیزی در سبد خرید یافت نشد

logo
برچسب ها:
آشنایی با انواع کتاب های نشر الگو
15

آشنایی با انواع کتاب های نشر الگو

آشنایی با انواع کتاب های نشر الگو

 

کتاب های موضوعی نشر الگو

در حالیکه ترس خاصی از خواندن کتاب های نشر الگو در میان دانش آموزان بوده (که کتاب های الگو سخت است، برای انرژی اتمی است و …) کتاب های موضوعی الگو بخصوص کتاب های موضوعی آن در درس ادبیات این طرز فکر ها را از بین برد. حتی کار به جایی رسید که بعضی از موضوعی های ادبیات الگو در چند سال به چاپ های بالای 100 رسیدند. کتاب های موضوعی الگو خلاقانه و پیشتاز بود و بعد ها برای نوشتن کتاب برای سایر ناشرین الگو شد!

 

کتاب های موج آزمون نشر الگو

موج آزمون خلایی بود که انتشارات الگو به خوبی و با کیفیت آن را پر کرد. البته این سری از کتاب های نشر الگو با تغییر نظام آموزشی هنوز برای همه درس ها چاپ نشده اند. موج آزمون ها کلی آزمون دارند، فصل به فصل، موضوع به موضوع، جمع بندی های پایه و نیم سال اول دوازدهم و نیم سال دوم دوازدهم و … . می توان از این کتاب ها برای ایام جمع بندی استفاده کرد و همچنین می توان آن را موازی با مطالعه و تست زنی برای مطالب به عنوان کتاب مکمل استفاده کرد. یکی از مهم ترین مسائل این سری از کتاب ها حجم بالای تست های آن است که باعث شده دانش آموزان بیشتر تمایل پیدا کنند تا آنها را موازی با کتاب دیگری به عنوان کتاب مکمل استفاده کنند، چرا که ممکن است در ایام بعد از عید فرصت برای بررسی تمام تست های آن نباشد.

 

کتاب های سه بعدی نشر الگو

سه بعدی ها از سه بعد آموزش، امتحان تشریحی و تست تشکیل شده اند. درسنامه های مفصل و خودآموزی دارند که دانش آموز را تا حد زیادی از دبیر بی نیاز می کند و بعد از آن سوالات تشریحی وجود دارند. سوالات تشریحی در سری کتاب های سه بعدی نشر الگو برای کسب مهارت لازم برای امتحانات تشریحی و ضمن آن آمادگی اولیه برای تست زنی قرار گرفته اند. بسیار مهم است که از سوالات تشریحی این کتاب ها قبل از ورود به تست ها عجولانه عبور نکنید. تست های این کتاب ها هم معمولا روند ساده به سختی را طی می کنند و در پایان، تست های بالاتر از سطح کتاب هم که نیاز به ایده و خلاقیت داشته باشند در آنها دیده می شود.

 

کتاب های تست و جامع نشر الگو

کتاب تست های الگو معمولا از رقبای خود در این مدل کتاب ها کمی سخت تر هستند. وجود تست های چالشی و مفهومی از مهم ترین ویژگی های این کتاب هاست. در واقع همین موضوع باعث شده که تا حد زیادی دارای مخاطب خاص باشند. کتاب های تست نشر الگو معمولا درسنامه های خلاصه ای دارند که بیشتر مجموعه ای است که نکات کاربردی در حل تست ها و کاربرد آنها را در تعدادی تست نشان می دهد و بیش از آموزش اولیه، بدرد مرور دانسته ها و طبقه بندی آنها می خورد.

 

کتاب های کرک و دیل نشر الگو

کتاب های کرک و دیل الگو در واقع کتاب های سری تیزهوشان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول هستند.

 

کتاب های مدرسه غول ها نشر الگو

مجموعه کتاب های آموزشی در مقطع ابتدایی از انتشارات الگو با عنوان مدرسه غول ها چاپ می شوند.

 

مقالات مرتبط به این موضوع :

39 دیدگاه
 • Mohsen پاسخ دهید 22 / 02 / 1399

  کتاب ریاضی سه بعدی یازدهم برای کنکور خوبه؟
  یعنی در حد کنکور هست؟

  • مشاور آموزشی مدیر پاسخ دهید 23 / 02 / 1399

   سلام بله در حد کنکور است

 • ali پاسخ دهید 27 / 06 / 1398

  سلام برای زیست شناسی کدوم نوع از کتابای زیست الگو رو بخرم بهتره؟میخوام تست های ترکیبی خوبی داشته باشه با پاسخنامه خب

  • مشاور آموزشی مدیر پاسخ دهید 28 / 06 / 1398

   سلام زیست الگو فقط یک سری کتاب داره…

 • فاطمه پاسخ دهید 20 / 06 / 1398

  سلام
  میخواستم بدونم کتاب ادبیات نشرالگو برای یازدهم کامل تر و بهتره یا طالب تبار مبتکران؟

 • فاطمه پاسخ دهید 20 / 06 / 1398

  سلام
  میخواستم بدونم کتاب ادبیات نشرالگو برای سال یازدهم بهتره یا کتاب طالب تبار مبتکران؟

 • Amirreza پاسخ دهید 7 / 06 / 1398

  سلام خسته نباشید من میخام برای کنکور بخونم کتابی رو میخام که هم درسنانه خوب و هم تستای در حد کنکوری داشته باشه ایا نشر الگو نیاز من رو برطرف میکنه ؟

  • مشاور آموزشی مدیر پاسخ دهید 7 / 06 / 1398

   سلام بله باید برای درسنامه کامل از سری سه بعدی استفاده کنید.