AB vfc filter 116all http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep srokes at 4pxMinimum sroke weight is 2pxFor thicker srokes use evennumbers: 6px, 8px etc.Remember to expand srokesbefore saving as an SVGSizeCannot be wider or taller than100px (artboard size)Scale your icon to fll as much ofthe artboard as possibleUngroupIf your design has more than oneshape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure“Use Artboards” is checked100px.SVG 07 Created by Gregor Cresnarfrom the Noun Project 63 Artboard 18 Artboard 23

چیزی در سبد خرید یافت نشد

logo
برچسب ها:
آشنایی با انواع کتاب های انتشارات مبتکران
29

آشنایی با انواع کتاب های انتشارات مبتکران

آشنایی با انواع کتاب های انتشارات مبتکران

مبتکران جز قدیمی هاست. انتشارات مبتکران را با صعود و افول های زیادی از دیرباز یعنی قبل از اینکه بزرگان نشر ظهور پیدا کنند می شناسیم. پایبندی به اصول مهم آموزش از ویژگی هایی ست که باعث شده کتاب هایی از این انتشارات به چاپ های بالای  200 برسند. بعد از تغییر نظام آموزشی از 5-3-4 به 6-3-3 مبتکران پیشگام ترین انتشارات برای مطابقت خود با نسل جدید کتاب های درسی بود و با نشر کتاب های سری رشادت و مرشد قدم بزرگی برای حفظ اعتبار خود در بازار برداشت. در بعضی موارد برای یک درس چندین عنوان کتاب مثل رشادت و مرشد و … (مخصوصا دروس هفتم و هشتم و نهم) میتوان یافت که شاید از نظر خریدار یا حتی معلم گیج کننده باشد.برای آشنایی با انواع کتاب های انتشارات مبتکران ادامه مقاله را مطالعه فرمایید :

رشادت

رشادت مجموعه کتاب هایی است که انتشارات مبتکران برای پایه های اول تا نهم منتشر کرده است. شاید بتوان این کتاب ها را معادل سیر تا پیاز های گاج دانست. چراکه در این کتاب ها درسنامه ها به همراه نمونه سوالات تشریحی و تست های چهار گزینه ای ترتیب داده شده است.

مرشد

مرشد سری کتاب هایی است که انتشارات مبتکران برای پایه های پنجم تا دوازدهم منتشر کرده است و در آن به نیاز دانش آموزان برای تست بیشتر پاسخ داده است. عموما در این کتاب ها در پاسخ تشریحی درسنامه های مختصری هم یافت می شود. ضمنا معمولا نمونه سوالات المپیاد های علمی و آزمون های ورودی مدارس مثل تیزهوشان در این سری از کتاب های مبتکران موجود است.

فیل

فیل سری خلاصه مبتکران است که البته برای دروس محدودی که مهم ترین آنها شیمی و زبان است چاپ شده که به قلم دو نویسنده معروف مبتکران نوشته شده است. فیل را نه برای آموزش بلکه برای مرور و جمع بندی در دوره های ویژه ای مثل دی ماه و ماه های بعد از عید تا کنکور باید خواند. معلوم است که این سری کتاب ها بیش از هر کسی بدرد کنکوری ها می خورد. در این کتاب ها درسنامه های خلاصه و تست های کنکور های داخل و خارج از کشور چند سال اخیر به طور فشرده و بامزه ای جمع آوری شده است.

یوز

یوز سری کتاب های کار مبتکران است. در این کتاب ها که برای پایه های هفتم تا نهم چاپ شده تمرین متنوع و مفصلی برای کار در کلاس و همچنین تمرین در منزل طراحی شده است. البته بازهم یاد آور می شویم که مجموعه کتاب های کار از هر انتشاراتی که باشند باید با مشورت معلم مربوطه و زیر نظر او تکمیل شوند. در این سری کتاب ها تمرین های متنوع و خلاقانه و مجموعه سوالات امتحانی ترم هم به چشم می خورد.

شهاب

مجموعه کتاب های شهاب در پایه های پنجم تا دهم در بعضی دروس خاص به چاپ رسیده و مجموعه ایست از درسنامه های پیشرفته و تمارین و تست های چهار گزینه ای. به نظر می رسد با هدف طراحی یک کتاب با سطحی بالاتر از کتاب درسی و تست های پیشرفته این سری از کتاب ها نوشته شده اند. از ویژگی های این کتاب ها سطح بندی سوالات است که شاید در استفاده مفید از وقت به دانش آموز کمک بکند.

 

ورود به صفحه کتاب های انتشارات مبتکران

 

مقالات مرتبط به این موضوع :

169 دیدگاه
 • رضا پاسخ دهيد 27 / 09 / 1399

  سلام لطفاً پاسخ سوال منو بدید خیلی سردر گمم.
  کتاب ریاضیات نهم خوبه یا مسابقه ریاضیات نهم مبتکران مجموعه مرشد ۳۰۰۰تست .

  خیلی ممنون میشم پاسخ دهید.🙏🙏🙏

 • احمدرضا پاسخ دهيد 10 / 09 / 1399

  سلام ببخشید یه نظر شما برای ریاضی نهم رشادت بهتر است یا حرفه ای ها

 • kianoosh پاسخ دهيد 24 / 07 / 1399

  سلام من کتاب ریاضی مبتکران پایا دهم از مجموعه مرشد خریدم خوب هست؟

 • درسا عباس زاده پاسخ دهيد 19 / 07 / 1399

  سلام من پایه یازدهم هستم خیلی از نشر الگو یا خیلی سبز تعریف میکنند اما من سال پیش خریده بودم و اصلا راضی نبودم ایا سطح مبتکران از این ها بالاتره و مرشد بهتره یا رشادت لطفا کمک ام کنید

 • Melika پاسخ دهيد 15 / 06 / 1399

  سلام کتاب کمک درسی‌ ریاضی. فیزیک. شیمی برای پایه دهم چی خوبه؟ من تیزهوشان درس میخونم کتابی میخوام که سطحش خیلی بالاتر از کتاب مدرسه باشه که کتابای تکمیلی رو هم آموزش بده

  • Melika پاسخ دهيد 15 / 06 / 1399

   یادم رفت بنویسم اینکه کتاب درسنامه هم داشته باشه

  • مشاور آموزشی مدير پاسخ دهيد 6 / 07 / 1399

   سلام برای سطوح بالاتر می تونید از سری ای کیو گاج یا تست الگو استفاده کنید.

  • طاها پاسخ دهيد 1 / 08 / 1399

   خیلی سبز نردبام

  • زهره پاسخ دهيد 18 / 09 / 1399

   سلام.شما برای قبولی در تیزهوشان چه کتابهایی خوندید؟ من نهمم و میخوام امسال آزمون بدم

 • ماهان چیگویی پاسخ دهيد 16 / 04 / 1399

  کتاب کمک درسی فارسی و عربی( بالاتر از سطح کتاب )چی خوبه؟؟؟؟
  پایه هشتم….میخوام بیشتر تست باشه

  • مشاور آموزشی مدير پاسخ دهيد 17 / 04 / 1399

   سلام کتاب های سری تیزهوشان خیلی سبز یا ای کیو گاج

   • سارا پاسخ دهيد 7 / 07 / 1399

    ببخشید برای پایه نهم
    کتاب کار مبتکران از مجموعه رشادت بهتر هست یا مبتکران شهاب ؟؟
    کدومش بهتره برای امتحانای تیزهوشان ؟؟؟

  • احمق پاسخ دهيد 30 / 05 / 1399

   سلام ببخشید برای سال هشتم کتابی هست که از نظر درسنامه قوی و تیزهوشانی از مرشد مبتکران بهتر باشد ؟؟؟؟؟
   قیمت و ناشر اصلا مهم نیست.

   • عرشیا پاسخ دهيد 3 / 06 / 1399

    معلم خصوصی برای تو که پول برات مهم نی خوبه از ساعت ۱۰۰ هست تا ۲ میلیون و۳ میلیون

    • عرشیا پاسخ دهيد 3 / 06 / 1399

     از ۱۰۰ تومن هست تا ۲ میلیون و سه میلیون تومن و به بالا

     • علیرضا 3 / 07 / 1399

      😑

 • علی پاسخ دهيد 10 / 04 / 1399

  سلام کتاب ریاضی مرشد نهم درسنامه ی کاملی داره ؟ چون من یه کتاب با سطح خیلی بالا و درسنامه کامل و جامع میخوام