چیزی در سبد خرید یافت نشد

logo
برچسب ها:
0

زمان برگزاری کنکور سراسری 98 تغییر نمی کند

زمان برگزاری کنکور سراسری 98 تغییر نمی کند

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به زمان بندی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۸ تغییر نمی کند و در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر برگزار می شود. دکتر ابراهیم خدایی درباره اظهاراتی در زمینه تعویق زمان آزمون سراسری 98 افزود: تعویق در آزمون سراسری 98 موجب مشکلاتی در شروع سال تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور می شود و زمان بندی تمامی امور دانشگاه ها تغییر می کند.

وی افزود: با توجه به اینکه زمان زیادی تا برگزاری کنکور سراسری ۹۸ باقی نمانده است ما اگر بخواهیم آزمون را به تعویق بیاندازیم سال تحصیلی را نمی توانیم در مهرماه ۹۸ آغاز کنیم. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به زمان بندی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، زمان کنکور سراسری ۹۸ تغییر نمی کند و در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر برگزار می شود.

وی درباره صحبت هایی که درباره اختصاص سهمیه به داوطلبان مناطق سیل زده مطرح شده است، یادآور شد: اختصاص هر نوع سهمیه در آزمون های ورودی آموزش عالی کشور در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی است و در صورت تصویب سازمان سنجش به عنوان مجری آن را اجرا خواهد کرد.

 

منبع : خبرگزاری مهر

بدون دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.