چیزی در سبد خرید یافت نشد

logo
برچسب ها:
زمان ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۸
0

زمان ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۸

ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته های با آزمون دانشگاه ها و مؤسسات  آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ آغاز می شود. به گزارش مهر، ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات  آموزش  عالی، دانشگاه  پیام  نور و مؤسسات  آموزش  عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن آغاز می شود.

ثبت نام منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  انجام می گیرد. مهلت ثبت نام تا روز پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ ادامه دارد. داوطلبان می توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ ثبت نام کنند. دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

اطلاعات مربوط به رشته هایی که در سال ۱۳۹۸ پذیرش آنها صرفاً با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می شود در تاریخ ۱۷ بهمن ۹۷ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد و داوطلبانی که تمایل به پذیرش در این رشته ها دارند نیازی به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ نخواهند داشت.

منبع : تابناک

بدون دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.