چیزی در سبد خرید یافت نشد

ورود به حساب کاربری
حساب کاربری هنوز نساخته اید ؟ ثبت نام
ثبت نام کاربر جدید
پر کردن قسمت هایی که با * مشخص شده اند الزامی است

از قبل حساب دارید؟ ورود
logo
زمان و نحوه اعلام علاقه مندی متقاضیان رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال 1397
1

زمان و نحوه اعلام علاقه مندی متقاضیان رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۷/۰۳/۲۷ پرینت کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷، بدین وسیله به اطلاع داوطلبان گروه آزمایشی هنر علاقه مند به رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ که در جلسه آزمون (بعداز ظهر پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۰۷) حاضر بودند، می رساند، به منظور شرکت در آزمون عملی رشته های ذیربط می بایست مطابق جدول ذیل نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی مربوط منحصراً به صورت اینترنتی از تاریخ ۹۷/۰۴/۰۹ تا ۹۷/۰۴/۱۵ از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ بصورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می پذیرد، داوطلبانی که اقدام به انتخاب یک مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی ذیربط برای شرکت در آزمون عملی اقدام می نمایند، می بایست نسبت به پرداخت مبلغ ۴۰۰٫۰۰۰ (چهارصد هزار) ریال بابت هزینه آزمون عملی در هر یک از مجموعه های ذیل به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، از تاریخ فوق اقدام نمایند. داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی دو مجموعه از مجموعه رشته های تحصیلی ذیل می باشند، می بایست نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰ (هشتصد هزار) ریال بصورت اینترنتی اقدام نمایند. بدیهی است عدم اعلام علاقه مندی و عدم پرداخت هزینه آزمون به منزله عدم امکان شرکت در آزمون عملی برای آنها خواهد بود.

 

جدول شماره مجموعه و عنوان رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص گروه آزمایشی هنر

ردیف

عنوان رشته‌ها

۱

نقاشی ـ ارتباط تصویری ـ هنرهای تجسمی ـ طراحی پارچه و طراحی لباس

۲

طراحی صنعتی

۳

ادبیات نمایشی

۴

مجسمه‌سازی

۵

موسیقی ایرانی

۶

موسیقی جهانی

۷

کتابت و نگارگری

۸

آهنگسازی

۹

بازیگری

۱۰

طراحی صحنه

۱۱

نمایش عروسکی

۱۲

عکاسی

لازم به توضیح است آزمون عملی برای کلیه رشته های فوق در ۹۷/۰۵/۱۱ برگزار خواهد شد. اطلاعیه حاوی زمان دقیق برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۲۰ در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

 

منبع : سازمان سنجش

بدون دیدگاه

  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.
 
به من اطلاع بده هنگامی که محصول موجود شود به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا ادرس ایمیل خود را وارد کنید.
ایمیل ما آدرس ایمیل شما را با کسی به اشتراک نخواهیم گذاشت