فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 233 کالا
خدا به داد آدم ابله برسد - اثر دانلد ای وست لیک - انتشارات آموت
خدا به داد آدم ابله برسد
مولف:  دانلد ای وست لیک
مترجم:  کیهان بهمنی
سال چاپ:  1401
تعداد صفحه:  320
9786003841758
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات آموت

زمان تأسیس و تاریخچه

«انتشارات آموت» بیش از ده سال است که مشغول به چاپ و نشر کتاب می‌باشد. این انتشارات توسط «یوسف علیخانی» که خود نیز نویسنده است، مدیریت می‌شود. دفتر مرکزی نشر آموت در خیابان انقلاب تهران واقع شده و کتاب فروشی آموت در مرزداران تهران مشغول فعالیت است.

یوسف علیخانی متولد ۱۳۵۴، نویسنده و مدیر انتشارات آموت می‌باشد. او تاکنون کتاب‌های «خاما»، «بیوه کشی»، «عروس بید»، «اژدهاکشان» و چند کتاب دیگر را به رشته تحریر درآورده. او برای رمان بیوه کشی نامزد نهایی جایزه قلم زرین سال شد و برای کتاب عروس بید، برنده جایزه کتاب سال حبیب غنی پور و نامزد نهایی جایزه مهرگان ادب گشته است. یوسف علیخانی در حوزه فیلمسازی هم فعالیت کرده و دستاوردهای چشمگیری داشته است.

 

حوزه فعالیت انتشارات آموت

انتشارات آموت بر چاپ رمان های ایرانی و خارجی تمرکز دارد. نویسنده‌هایی هم چون «جوجو مویز»، «دانلد وست لیک»، «کترینا سوندبرگ»، «گیل هانیمن»، «لیان موریارتی»، بخشی از نویسندگانی هستند که آثارشان در انتشارات آموت به چاپ رسیده. هم چنین یکی از نقاط قوت انتشارات آموت، همکاری با مترجمان حرفه ای هم چون «کیهان بهمنی»، «مریم فتاحی»، «سید رضا حسنی»، «آرتمیس مسعودی»، «آرمان آیت اللهی»، «مریم رفیعی» و… می‌باشد.

کتاب‌های منتشر شده در نشر آموت به واسطهٔ انتخاب خوب و ترجمه روان، بسیار خوش خوان هستند و خیلی سریع نظر مخاطب را به خود جلب می‌کنند. از انتشارات آموت در حدود صد کتاب به چاپ رسیده است. «من پیش از تو»، «پس از تو»، «تحصیل کرده»، «ما تمامش می‌کنیم»، «نحسی ستاره‌های بخت ما»، «زن دوم»، «پروژه شادی»، «خدا به داد آدم ابله برسد»، «یک بعلاوه یک» از جمله کتاب‌های نشر آموت هستند که از محبوبیت خوبی نزد مخاطبان برخوردارند و بارها تجدید چاپ شده اند.

 

دسته بندی های انتشارات آموت

کتاب‌های نشر آموت به دسته‌های «رمان خارجی»، «کلاسیک‌های خارجی»، «داستان کوتاه خارجی»، «رمان ایرانی»، «داستان کوتاه ایرانی»، «کودک و نوجوان»، «ایران شناسی»، «عمومی»، و «شعر» تقسیم می‌شوند.

بیشتر