فیلتر محصولات logo
  • 0 کالا

هیچ محصولی یافت نشد.

انتشارات شمعدونی

 

زمان تأسیس و تاریخچه

انتشارات شمعدونی در حدود پنج سال است که شروع به فعالیت نموده و به طور تخصصی به چاپ و انتشار کتاب های روان شناسی پرداخته است. وب سایت رسمی نشر شمعدونی به آدرس shamdonipub.com در اختیار مخاطبان قرار دارد.

 

توضیحاتی درباره مؤسس یا مؤسسین

مصطفی قوانلو قاجار، مدیرمسئول انتشارات شمعدونی می باشد. او پیش از فعالیت در انتشارات شمعدونی، در حوزه کتاب، فعالیت های مهم و تأثیرگذاری داشته و در رسانه ها نیز به ترویج کتاب خوانی پرداخته است. او در ابتدای بیشتر کتاب های نشر شمعدونی، یادداشتی نوشته و با قلم زیبایش مخاطب را به سمت مطالعهٔ کتاب سوق داده است.

 

حوزه فعالیت

انتشارات شمعدونی عمده تمرکز خود را بر چاپ کتاب های روان شناسی گذاشته است. کتاب هایی که در عین علمی بودن، خوش خوان بوده و نیاز مخاطب را مرتفع می کنند. اکثریت این کتاب های روان شناسی به زبان های غیرفارسی نوشته شده و بعد به فارسی ترجمه شده اند. در میان انبوه کتاب های روان شناسی سراسر دنیا، گلچین کردن بهترین آن ها و برگرداندنشان به زبان فارسی، هدفی ارزشمند است که انتشارات شمعدونی به آن دست یافته. هم چنین مترجمانی که با این نشر همکاری داشته اند، در حوزه کاری خود حرفه ای بوده و با ترجمه خوب به پرمخاطب تر شدن کتاب ها افزوده اند. هم چنین طراحی جلد کتاب های نشر شمعدونی بسیار فکر شده و باسلیقه انجام شده است؛ به طوری که هر کتاب باتوجه به موضوعش، طرحی به خصوص دارد.

 

​تعداد کتاب های چاپ شده

انتشارات شمعدونی تاکنون در حدود بیست کتاب به چاپ رسانده است.

 

مهم ترین کتاب های چاپ شده

از مهم ترین کتاب های انتشارت شمعدونی می توان به موارد زیر اشاره کرد: «گربه راهنمای من»، «مصائب عشق»، «آرامش در محیط کار»، «بمانم یا بروم»، «من مضطرب»، «من ذهن آگاه هستم»، «دوست ترسناک من»، «چگونه دیگران را روانکاوی کنیم»، «جرئت داشته باش»، «یادم تو را فراموش»، «خوابم چه می گوید» و

 

دسته بندی های خاص کتاب

به طورکلی کتاب های انتشارات شمعدونی را می توان در دستهٔ کتاب های روان شناسی کاربردی قرارداد. نشر شمعدونی با تمرکز بر نشر کتاب های روان شناسی توانسته به یکی از تخصصی ترین نشرهای این حوزه تبدیل شود و با شناخت خوب نیاز مخاطب، به ارتقای سلامت روان جامعه کمک کمد.

بیشتر