فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 1766 کالا
فلیکس و سرچشمه ی اسرار - اثر اریک امانوئل اشمیت - انتشارات قطره
فلیکس و سرچشمه ی اسرار
مولف:  اریک امانوئل اشمیت
مترجم:  شهلا حائری
سال چاپ:  1399
تعداد صفحه:  146
9786222018610
دسته محصول:
مهمانسرای دو دنیا - اثر اریک امانوئل اشمیت - انتشارات قطره
مهمانسرای دو دنیا
مولف:  اریک امانوئل اشمیت
مترجم:  شهلا حائری
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  112
9789643416799
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات قطره

زمان تأسیس، موسسین و تاریخچه نشر قطره

در سال ۱۳۶۷ «انتشارات قطره» فعالیت خود را به عنوان یک ناشر خصوصی شروع کرد. دفتر این نشر در خیابان فاطمی تهران واقع شده است. مدیریت نشر قطره به عهده ی بهرام فیاضی است. این ناشر پیروی انصراف نشر قطره از حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: "در نمایشگاه با خرید هیجانی کتاب مواجه می شویم که اغلب منجر به کتب خواندن نمی شود."

 

حوزه فعالیت نشر قطره

انتشارات قطره در حوزه «ادبیات»، «فلسفه»، «روان شناسی»، «تاریخ» و «سینما» فعالیت می کند. این نشر در هر یک از این حوزه ها بهترین کتاب ها را انتخاب کرده و با کمک گرفتن از بهترین مترجمین، آن‌ها را منتشر می کند. یکی از حوزه هایی که نشر قطره در سال های اخیر به آن توجه داشته، حوزه روان شناسی و روانکاوی بوده است.

از پرفروش ترین کتاب های نشر قطره می توان به کتاب های «اروین یالوم» که با ترجمه دکتر «سپیده حبیب» به چاپ رسیده اند، اشاره کرد. هم چنین مجموعه دیگری با نام دفترهای روانکاوی، به چاپ کتاب های رویکرد روانکاوی پرداخته و کتاب های مهمی در اختیار مخاطبان و متخصصین قرار داده است.

نشر قطره با قریب به سی سال تجربه کاری، توانسته بیش از دو هزار جلد کتاب را به چاپ رسانده و منتشر کند. این عدد گویای پویایی این نشر و تلاشش برای جلب رضایت مخاطبانش است.

مهم ترین کتاب های نشر قطره عبارت اند از:

 

دسته بندی های کتاب ها

کتاب های نشر قطره در دسته بندی های زیر عرضه می شوند: «آموزشی»، «پزشکی»، «تئاتر و ادبیات نمایشی»، «تاریخ و جغرافیا»، «روان شناسی»، «زبان و زبان شناسی»، «سینما»، «علوم اجتماعی»، «علوم و فنون»، «فلسفه»، «کودکان»، «مدیریت»، «نوجوانان»، «هنر»، «رمان و داستان خارجی و ایرانی» و …

بیشتر