فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 184 کالا
جادوهای آرژانتینی 4 - انتقام مرده - اثر فرناندو سورنتینو - انتشارات هوپا
مولف:  فرناندو سورنتینو
مترجم:  رضا اسکندری
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  206
9786008025283
دسته محصول:
جادوهای آرژانتینی 3 - فریب کاران فریب خورده - اثر فرناندو سورنتینو
مولف:  فرناندو سورنتینو
مترجم:  سعید متین
سال چاپ:  1398
تعداد صفحه:  117
9786008025269
دسته محصول:
جادوهای آرژانتینی 2 - داستان های دروغگو - اثر فرناندو سورنتینو - نشر هوپا
مولف:  فرناندو سورنتینو
مترجم:  رضا اسکندری
سال چاپ:  1401
تعداد صفحه:  159
9786008025412
دسته محصول:
جادوهای آرژانتینی 1 - پاداش شاهزاده - اثر فرناندو سورنتینو - انتشارات هوپا
مولف:  فرناندو سورنتینو
مترجم:  رضا اسکندری
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  105
9786008025313
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات هوپا

زمان تأسیس و تاریخچه

در سال ۱۳۹۲ «انتشارات هوپا» به عنوان ناشر تخصصی کتاب کودک و نوجوان پا به عرصه نهاد. در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۹۵ بود که نشر هوپا اولین کتاب خود را ارائه نمود. این نشر با فعالیت حرفه‌ای خود توانست به یکی از بهترین ناشران حوزه کودک و نوجوان تبدیل گردد.

نشر هوپا چهار مرکز فروش واقع در خیابان شریعتی، میدان آزادی، تهرانپارس، و گیشا راه اندازی کرده و علاوه بر آن امکان خرید آنلاین نیز برای کسانی که شرایط مراجعه حضوری به مراکز فروش ندارند را از طریق سایت چی بخونم فراهم شده است. «حسین متولی» مدیرمسئول نشر هوپا می‌باشد.

 

حوزه فعالیت انتشارات هوپا

نشر هوپا در حوزه کتاب کودک، نوجوان و بازی‌های فکری فعالیت می‌کند. کتاب‌های این نشر با تصویرگری خیلی خوب و جذاب توانسته بین کودکان محبوب شده و آن‌ها را به کتاب خوانی ترغیب کند. به علاوه مترجمانی که با نشر هوپا همکاری می‌کنند، از بهترین‌ها هستند و کتاب‌ها را از زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، و اسپانیایی مستقیماً به فارسی ترجمه می‌کنند.

نشر هوپا تاکید بسیاری نیز بر رعایت حق کپی رایت دارد و آثار خود را طبق قوانین موجود، با کسب مجوزهای لازم، منتشر می‌کند. با توجه به این که انتشارات هوپا کم‌تر از یک دهه مشغول فعالیت است، اما در حدود پانصد جلد کتاب منتشر کرده. این عدد قابل توجه نشان می‌دهد که ما با یک نشر هدف دار و حرفه‌ای مواجه هستیم.

توجه این چنینی به حوزه ادبیات کودک و نوجوان بسیار قابل تحسین است؛ چرا که اگر کتاب خوانی از سنین پایین آغاز گردد، قطعا در بزرگسالی عادتی ماندگار و تاثیرگذار خواهد شد. «دنیای سوفی»، «سنگدل»، «جنگ سار»، «گربه‌های جسور»، «راز فال ورق»، و «ساحران باروت» از مهم‌ترین کتاب‌های نشر هوپا به حساب می‌آیند.

 

دسته بندی های انتشارات هوپا

  • کتاب‌های دکتر هوپا (غیرداستانی)
  • کتاب‌های مجموعه‌ای (افلاطون‌های جوان، کارآگاه آگاتا، توبی درخت نشین و …)
  • هوپا کوچولو (مناسب برای ۳ تا ۷ سال) شامل کتاب‌های تصویری، خنده دار، شعر و ترانه، تخیلی
  • کتاب‌های کودک و نوجوان و جوان در ژانرهای («کتاب‌های تصویری»، «خنده دار»، «ترسناک»، «پلیسی معمایی»، «عاشقانه»، «علمی تخیلی»، «غیرداستانی»، «فانتزی»، «واقع گرا»، «تخیلی»، «فلسفی»، «ماجراجویانه»)

بیشتر