فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
مرتب سازی بر اساس

انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز در سال ۱۳۸۱ اولین کتاب خود را با نام انتشارات سبز چاپ کرد و سال 1387 به خیلی سبز تغییر نام داد. خیلی سبز کتاب های زیادی از دوران دبستان تا کنکور را به دانش آموزان ارائه می کند. کتاب های خیلی سبز همیشه در تلاش بوده اند تا متفاوت باشند. نوع نگاه آن به درس خواندن سعی در افزایش جذابیت های ظاهری کتاب ها، باعث شد تا زود در بین دانش آموزان جا باز کند و کتاب های پر فروش بازار شوند. مهم ترین سری کتاب های کمک آموزشی خیلی سبز، سری های تست و جامع، ماجراهای من و درسام برای 20 گرفتن، کتاب کار، هفت خان، فصل آزمون، جمع بندی، شب امتحان، آموزش شگفت انگیز، نردبام، تیزهوشان، کتاب های موضوعی، پیشتاز، چند کنکور و خوش خطی هستند.

اگر هنوز در خرید کتاب های خیلی سبز سردرگم هستید ادامه این مطلب را بخوانید.

 

کتاب های تست و جامع خیلی سبز

خیلی سبز آغازگر سبکی نوین در کتاب های تست و جامع کنکوری بود و با نگاهی فانتزی و لطیف سعی کرده است آموزش و درس خواندن را برای دانش آموز ساده کند. مدل نکته و تستی درسنامه و تست های طبقه بندی شده و بعضا پوشش تست های آزمون های آموزشی از مهم ترین ویژگی های این دسته از کتاب های انتشارات خیلی سبز است. کتاب های زیست، ریاضی تجربی و شیمی این انتشارات در این دسته بسیار خوش نام هستند و با استقبال خوبی روبرو می شوند.

 

کتاب های نردبام و تیزهوشان خیلی سبز

خیلی سبز برای پاسخ گویی به نیازهای دانش آموزان قوی تر به تست های چالشی و سخت تر سری کتاب های نردبام را برای متوسطه دوم و کتاب های تیزهوشان را برای متوسطه اول به چاپ رسانید. در کتاب های تیزهوشان خیلی سبز سعی شده دانش آموز برای آزمون های ورودی مدارس آماده شود، لذا پوشش خوبی روی تست های آزمون های مهم داخل و خارج از کشور مثل مدارس نمونه دولتی، آزمون های تیزهوشان، آزمون های تیمز، المپیادهای دانش آموزی و … صورت گرفته است. سری نردبام نیز با هدف رساندن دانش آموزان قوی تر به درصدهای بالا در کنکور و آزمون های آزمایشی پا به عرصه گذاشتند و ساختار کتاب های تست و جامع همین انتشارات را حفظ کرده اند.

 

کتاب های ماجراهای من و درسام برای ۲۰ گرفتن خیلی سبز

کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز هدفگذاری تشریحی دارند و بعد از یک درسنامه جمع و جور سوالات تشریحی و امتحانات نهایی متنوعی حل شده است و خیال دانش آموز را از یک نمره خوب در آزمون تشریحی راحت می کنند.

 

کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

کتاب های آموزش شگفت انگیز پاسخی به آن دسته از دانش آموزانی است که نیاز به درسنامه مفصل تری دارند و از داشتن معلم خوب بی بهره اند. درسنامه های این کتاب ها مفصل اند و در پایان هر درس سوالات تشریحی و تستی آمده اند. هر چند تعداد تست ها کمتر از نیاز یک دانش آموز حرفه ای ممکن است باشد، ولی کامل بودن این کتاب ها آنها را به مجموعه ای اقتصادی تبدیل کرده است.

 

کتاب های فصل آزمون و جمع بندی خیلی سبز

این دو دسته کتاب هر دو بیشتر در ماه های پایانی قبل از کنکور استفاده می شوند. کتاب های جمع بندی دارای درسنامه های فوق فشرده و تیپ های مهم تستی هستند و آزمون ها درسنامه ندارند و نیاز دانش آموزان به آزمون های تالیفی، موضوعی و جمع بندی را تامین می کنند.

کتاب های جیبی، کار، خوش خطی، شب امتحان، هفت خان، موضوعی، چند کنکور هم سایر کتاب های این انتشارات هستند که برای آشنایی دقیق تر با انواع کتاب های خیلی سبز کلیک کنید

ادامه مطلب بستن