AB vfc filter 116all http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep srokes at 4pxMinimum sroke weight is 2pxFor thicker srokes use evennumbers: 6px, 8px etc.Remember to expand srokesbefore saving as an SVGSizeCannot be wider or taller than100px (artboard size)Scale your icon to fll as much ofthe artboard as possibleUngroupIf your design has more than oneshape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure“Use Artboards” is checked100px.SVG 07 Created by Gregor Cresnarfrom the Noun Project 63 Artboard 18 Artboard 23

چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 4 کالا
روش های ترکیبیات 4 فاطمی
روش های ترکیبیات 4 فاطمی
26,000 15% 22,100 تومان
مولف:  علیرضا علیپور
سال چاپ:  1396
تعداد صفحه:  306
9789643184827
مرتب سازی بر اساس

انتشارات فاطمی

انتشارات فاطمی از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین انتشارات های علمی ایران محسوب می شود. کتاب های انتشارات فاطمی در چهار دسته اصلی طبقه بندی می شوند.

 

کتاب های کمک آموزشی و المپیاد انتشارات فاطمی

کتاب های کمک آموزشی انتشارات فاطمی بر خلاف عمده فعالان این حوزه، متمرکز بر روی تست و کنکور و … نیست و بیشتر بر افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس و آشنایی آنها با شاخه های علوم متمرکز است. بسیاری از این کتاب ها برای آمادگی مراحل اول و دوم المپیاد های علمی مناسب هستند و در همین راستا کتاب های ترکیبیات و نظریه اعداد انتشارات فاطمی جز معروف ترین کتاب ها در زمینه خود هستند.

 

کتاب های دانشگاهی انتشارات فاطمی

لیست کتاب های انتشارات فاطمی در حوزه کتاب های دانشگاهی با ترجمه آثار مهم جهان درخشان شده است و خدمت بزرگی به دانشجویان و جریان علمی کشور کرده است. کتاب های معتبری مثل حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت و لیتهلد و همچنین کتاب فیزیک پایه بلت توسط انتشارات فاطمی ترجمه شده و مورد استفاده بسیاری از دانشجویان قرار می گیرد و در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان مرجع معرفی می گردد. همچنین در موضوع علوم تربیتی نیز کتابهای متنوعی از انتشارات فاطمی به چاپ رسیده است.

 

کتاب های عمومی و علمی انتشارات فاطمی

کتاب های عمومی انتشارات فاطمی نیز یا کاملا علمی هستند و یا درباره زندگینامه شخصیت های علمی دنیا تالیف شده اند. از جمله آنها می توان به زندگینامه استیون هاوکینگ اشاره کرد.

 

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات فاطمی

قبل از خرید کتاب های انتشارات فاطمی لازم است بدانید که بیشتر تمرکز در حوزه کودک و نوجوان بر موضوعات المپیادی و جشنواره های دانش آموزی بوده است. در این بخش برای المپیادهای ریاضی، کامپیوتر، ادبی، زیست شناسی و … کتاب های متنوعی توسط این انتشارات به چاپ رسیده است. کتاب های ریاضی کانگورو از مهم ترین سری کتاب های انتشارات فاطمی در این بخش هستند.

بیشتر