چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
مرتب سازی بر اساس

انتشارات فاطمی

انتشارات فاطمی از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین انتشارات های علمی ایران محسوب می شود. کتاب های انتشارات فاطمی در چهار دسته اصلی طبقه بندی می شوند.

 

کتاب های کمک آموزشی و المپیاد انتشارات فاطمی

کتاب های کمک آموزشی انتشارات فاطمی بر خلاف عمده فعالان این حوزه، متمرکز بر روی تست و کنکور و … نیست و بیشتر بر افزایش علاقه مندی دانش آموزان به درس و آشنایی آنها با شاخه های علوم متمرکز است. بسیاری از این کتاب ها برای آمادگی مراحل اول و دوم المپیاد های علمی مناسب هستند و در همین راستا کتاب های ترکیبیات و نظریه اعداد انتشارات فاطمی جز معروف ترین کتاب ها در زمینه خود هستند.

 

کتاب های دانشگاهی انتشارات فاطمی

لیست کتاب های انتشارات فاطمی در حوزه کتاب های دانشگاهی با ترجمه آثار مهم جهان درخشان شده است و خدمت بزرگی به دانشجویان و جریان علمی کشور کرده است. کتاب های معتبری مثل حساب دیفرانسیل و انتگرال استوارت و لیتهلد و همچنین کتاب فیزیک پایه بلت توسط انتشارات فاطمی ترجمه شده و مورد استفاده بسیاری از دانشجویان قرار می گیرد و در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان مرجع معرفی می گردد. همچنین در موضوع علوم تربیتی نیز کتابهای متنوعی از انتشارات فاطمی به چاپ رسیده است.

 

کتاب های عمومی و علمی انتشارات فاطمی

کتاب های عمومی انتشارات فاطمی نیز یا کاملا علمی هستند و یا درباره زندگینامه شخصیت های علمی دنیا تالیف شده اند. از جمله آنها می توان به زندگینامه استیون هاوکینگ اشاره کرد.

 

کتاب های کودک و نوجوان انتشارات فاطمی

قبل از خرید کتاب های انتشارات فاطمی لازم است بدانید که بیشتر تمرکز در حوزه کودک و نوجوان بر موضوعات المپیادی و جشنواره های دانش آموزی بوده است. در این بخش برای المپیادهای ریاضی، کامپیوتر، ادبی، زیست شناسی و … کتاب های متنوعی توسط این انتشارات به چاپ رسیده است. کتاب های ریاضی کانگورو از مهم ترین سری کتاب های انتشارات فاطمی در این بخش هستند.

ادامه مطلب بستن