چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
مرتب سازی بر اساس

انتشارات مبتکران

انتشارات مبتکران در سال ۱۳۶۵ اولین کتاب خود را چاپ کرد. کتاب های مبتکران بسیار گسترده اند و این انتشارات تا به حال بیش از ۳۱۰۰ عنوان کتاب در زمینه های مختلف از دایرةالمعارف و فرهنگ لغات گرفته تا کتابهای دانشگاهی، کتابهای ورزشی، کتاب های کودک و نوجوان و کتابهای کمک آموزشی منتشر کرده است. با تغییر نظام آموزشی انتشارات مبتکران با توپی پر به میدان آمد و در بسیاری از دروس چندین عنوان کتاب چاپ کرده است به طوری که لیست کتاب های مبتکران بسیار پربار شد. از سری کتاب های کمک آموزشی مبتکران می توان سری های تست، رشادت، مرشد، فیل، یوز و شهاب را نام برد.

 

کتاب های تست انتشارات مبتکران

قطعا آنچه که مبتکران را به شهرت فعلی رسانده کتاب های تست این انتشارات است که از نظام قدیم مورد اسقبال خوب دانش آموزان قرار می گرفته اند و در نظام جدید بزرگترین نامزد برای خرید کتاب های مبتکران هستند. از جمله این کتاب ها می توان به زبان انگلیسی جامع و کتاب های تست شیمی مبتکران اشاره کرد که بسیار نام آشنا هستند.

 

کتاب های رشادت مبتکران

کتاب های رشادت از پایه های اول دبستان تا مقاطع بالاتر چاپ شده اند و عموما دارای درسنامه، سوال تشریحی و پرسش های چهارگزینه ای هستند.

 

کتاب های مرشد مبتکران

کتاب های مرشد مختص پایه های بالاتر هستند و عموما درسنامه هایی مختصر دارند و کلی تست. این کتاب ها تمرکز خود را بر توانایی تست زنی دانش آموز متمرکز کرده اند و در زمینه المپیادهای دانش آموزی و آزمون های ورودی مدارس نیز به چاپ رسیده اند.

 

کتاب های فیل مبتکران

کتاب های فیل در واقع کتاب های جمع بندی و مرور هستند که البته کامل نیستند و فقط برای چند درس چاپ شده اند. این کتاب ها مشابه خیلی از کتاب های جمع بندی مناسب روزهای پایانی هستند و مهم ترین تیپ های تستی در آنها بررسی شده اند.

 

کتاب های یوز مبتکران

کتاب های کار مبتکران با نام یوز به چاپ رسیده اند و دارای درسنامه هایی کوتاه و تمارین تشریحی حل نشده اند که می توانند برای تمرین بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

 

کتاب های شهاب مبتکران

کتاب های شهاب مبتکران در پایه های پنجم تا دهم و با سطحی بالاتر یا پیشرفته چاپ شده اند و می توان از آنها به عنوان کتاب مکمل یاد کرد.

برای آشنایی بیشتر با انواع کتاب های مبتکران کلیک کنید

ادامه مطلب بستن