چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
مرتب سازی بر اساس

انتشارات مهروماه

انتشارات مهروماه در سال 1384 تأسیس شده است و هدف آن تولید کتاب های کمک آموزشی با کیفیت بوده است. احتمالا دانش آموزی در ایران نداریم که حداقل یکی از کتاب های لقمه مهروماه را ندیده باشد. شاید لقمه معروف ترین دسته از کتاب های کمک آموزشی مهروماه است که برای مهروماه در دل جامعه دانش آموزی کشور جا باز کرده است. بعد از تغییر نظام آموزشی لیست کتاب های مهروماه سنگین تر شد و اتفاقا انتشارات مهروماه در مقطع متوسطه اول و ابتدایی نیز فعالانه عمل کرد. لذا کتاب های تیزهوشان و استعداد تحلیلی این انتشارات نام و نشان خوبی پیدا کردند. از مهم ترین سری کتاب های مهروماه می توان به کتاب لقمه (هند بوک)، جمع بندی (کتاب آخر)، کارآموز (کتاب کار)، کتاب های موضوعی و جامع و تست، فضایی، آزمون پلاس، امتحانوفن و کنکوریوم اشاره کرد.

 

کتاب های جامع و تست مهروماه

کتاب های جامع و تست انتشارات مهروماه با هدف پرورش قدرت تست زنی برای مقطع متوسطه دوم و کنکور طراحی شده اند و عموما درسنامه های نکته و تستی دارند و بعد از آن تست های طبقه بندی شده. مدل این کتاب ها کمی فانتزی و‌ کاریکاتوری اند و مطالعه را برای خواننده دلپذیر می کنند.

 

کتاب های آموزش و تست یا پاور تست مهروماه

کتاب های تست و پاور تست مهروماه نیز با همان رویکرد کتاب های جامع چاپ شده اند با این تفاوت که مختص یک کتاب درسی هستند. این کتاب ها نیز دارای تست هایی هستند که سطح بندی شده و‌ براساس موضوع تفکیک شده اند.

 

کتاب های لقمه و لقمه طلایی مهروماه

کتاب های لقمه مهروماه کتاب های برای جمع بندی در روزهای پایانی قبل از امتحان هستند. همچنین برای کسانی که مطالعه کمی کرده اند، برای گرفتن نمره قبولی می تواند کمک کننده باشد. این کتاب ها علاوه بر کتاب های جمع بندی در بخش کتاب های موضوعی نیز چاپ شده اند. از جمله آنها می‌توان به لغات انگلیسی، لغات عربی، ترجمه و تعریب عربی، مسائل شیمی و … اشاره کرد. قطع جیبی کتاب های لقمه جابجایی آنها را بسیار راحت کرده است به طوری که یکی از مهم ترین گزینه های خرید کتاب های مهروماه هستند.

 

کتاب های جمع بندی مهروماه

کتاب های جمع بندی با شعار مرور‌ و جمع بندی در ۲۴ ساعت مشابه کتاب های لقمه هستند با این تفاوت که دارای تعداد بیشتری تست هستند و تیپ های مهم و‌ متنوع تستی در آن بیشتر بررسی شده اند. بعضی از کتاب های جمع بندی که در قطعی کوچکتر از وزیری چاپ شده اند و حمل و نقل آنها راحت است، دارای آزمون های جمع بندی نیز هستند.

 

کتاب های آموزش فضایی مهروماه

کتاب های فضایی برای کنکور و محدود تر از سایر کتاب های مهروماه چاپ شده اند و تفاوت آنها با کتاب های تست مهروماه درسنامه های نسبتا مفصل تر آنها هستند.‌ در این مجموعه از کتاب ها نیز تعدادی تست طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی قرار گرفته است.

کتاب های موضوعی، کار آموز و امتحانوفن مهروماه از دیگر انواع کتاب های مهروماه هستند.

ادامه مطلب بستن