چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
دارای تحلیل فیزیک دهم تجربی سه بعدی نشر الگو (ویژه کنکور 1401)
دارای تحلیل تاریخ ادبیات جیبی نشر الگو
دارای تحلیل زیست شناسی دوازدهم سه بعدی نشر الگو (جلد دوم)
مرتب سازی بر اساس

نشر الگو

نشر الگو در سال 1384 اولین کتاب خود را به بازار داد. نشر الگو با تولید کتاب های خاص و توجه ویژه به سطوح بالا، خیلی زود سری در میان سرها شد و در میان لیست کتاب های نشر الگو، دروسی مثل زیست شناسی و ادبیات فارسی به شهرت رسیدند. سری های تست و جامع، کتاب های موضوعی، موج آزمون، سه بعدی، جمع بندی، کروکدیل و مدرسه غول ها مهم ترین سری از کتاب های نشر الگو هستند.

 

کتاب های تست و جامع نشر الگو

کتاب های تست و جامع نشر الگو به داشتن تست های چالشی و خلاقانه و پرورش توانایی های ذهنی معروف اند، به همین دلیل عموما دارای مخاطبان خاصی هستند. این کتاب ها عموما دارای درسنامه های مختصر و مفید است که کاربرد نکات تستی را نشان می دهند و در نهایت تست های طبقه بندی شده و پاسخ آنها قرار گرفته اند.

 

کتاب های سه بعدی نشر الگو

کتاب های سه بعدی را می توان اقتصادی ترین کتاب های کمک آموزشی نشر الگو نامید، چراکه دارای درسنامه، سوالات تشریحی و تستی هستند. درسنامه های این کتاب ها کمی طولانی تر هستند و حجم بیشتری را به آموزش اختصاص داده اند، لذا برای خرید کتاب های نشر الگو کتاب های سه بعدی یکی از گزینه های مناسب هستند.

 

کتاب های موضوعی نشر الگو

کتاب های موضوعی نشر الگو در دروس محدودی چاپ شده اند ولی در همان دروس جز پر فروش ترین کتاب های موضوعی هستند. کتاب های موضوعی ادبیات فارسی این انتشارات از جمله آرایه های ادبی و قرابت معنایی جز کتاب های معروف این انتشارات هستند.

 

کتاب های موج آزمون نشر الگو

کتاب های موج آزمون همان طور که از اسم شان پیداست دارای تعداد مناسبی تست هستند که به شکل آزمون های مبحثی، فصل به فصل و جامع طبقه بندی شده اند. کتاب های موج آزمون نشر الگو دارای درسنامه هایی فوق فشرده اند که فقط برای روزهای پایانی قبل از آزمون های مهم و ایام جمع بندی قابل استفاده اند.

 

کتاب های مدرسه غول ها و کرک و دیل نشر الگو

هر چند نشر الگو مشابه متوسطه دوم در مقاطع پایین تر، فعالیت نکرده است ولی تعداد محدودی کتاب بخصوص در حوزه کتاب های تیزهوشان از این انتشارات چاپ شده است که با اسامی مدرسه غول ها و کرک و دیل نامگذاری شده اند.

آشنایی بیشتر با انواع کتاب های نشر الگو

ادامه مطلب بستن