چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
دارای تحلیل خط فکری انگلیسی دوازدهم نشر دریافت
دارای تحلیل 2000 واژگان کتاب های درسی انگلیسی نشر دریافت
دارای تحلیل دستور زبان فارسی کنکور نشر دریافت
دارای تحلیل آرایه های ادبی نشر دریافت
دارای تحلیل تناسب مفهومی و قرابت معنایی نشر دریافت
مرتب سازی بر اساس

نشر دریافت

نشر دریافت از انتشارات های نسبتا جدید در مقایسه با رقبای قوی در این حوزه است. شروع به کار انتشارات دریافت با کتاب های ادبیات فارسی آن بود که با کیفیت خوب خود، خیلی زود توانستند جایی برای خود در بازار باز کنند. کتاب های کمک آموزشی نشر دریافت شامل کتاب های موضوعی و آموزشی هستند. در نظام قدیم سری کتاب های مهم نشر دریافت، کتاب های آموزش، کتاب های همایش و کتاب های ۲۰ بودند. این سری از کتاب ها در دروس محدودی چاپ شدند و همه دروس را پوشش نمی دادند. اما در نظام جدید این انتشارات با قدرت بیشتری وارد رقابت شد و لیست کتابهای نشر دریافت تکمیل تر شد. قبل از خرید کتاب های انتشارات دریافت بهتر است با انواع کتاب های این انتشارات آشنا شوید.

 

کتاب های خط فکری نشر دریافت

سری کتاب های خط فکری نشر دریافت کتاب هایی در مقطع متوسطه دوم هستند که بانکی از تست را در اختیار خواننده قرار می دهند و اغلب دارای نکته های آموزشی در پاسخنامه هستند. کتاب های خط فکری بیشتر در دروس عمومی چاپ شده اند.

 

کتاب های موضوعی ادبیات فارسی و واژگان نشر دریافت

کتاب های موضوعی ادبیات فارسی مثل زبان فارسی، آرایه های ادبی و قرابت معنایی نشر دریافت بخش جدایی ناپذیر و قوی این انتشارات هستند که در نظام جدید واژگان عربی و انگلیسی نیز به آنها اضافه شده است.

ادامه مطلب بستن