چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
مرتب سازی بر اساس

انتشارات کلاغ سپید

انتشارات کلاغ سپید در سال 1389 به عنوان زیر مجموعه ای از انتشارات گاج شروع به فعالیت کرد و با تمرکز روی پایه های مقطع راهنمایی در نظام آموزشی قبل، اقدام به چاپ کتاب های کمک آموزشی کلاغ سپید کرد. با تغییر در نظام آموزشی و کتاب های درسی، لیست کتاب های کلاغ سپید شامل چند دسته اصلی شده است. این دسته ها عبارت اند از: کتاب‌های شاه‌کلید، شاهکار، ۴۰ قدم، کتاب کار، لیلی پوت، توربوجت و دفترهای کمک ‌آموزشی. قبل از خرید کتاب های کلاغ سپید می توانید ادامه این مطلب را بخوانید و با مهم ترین ویژگی های کتاب های کلاغ سپید آشنا شوید.

 

کتاب های شاه کلید کلاغ سپید

کتاب های شاه کلید که از مهم ترین و‌ پر طرفدار ترین کتاب های کلاغ سپید هستند، در واقع کلید کتاب های درسی یک پایه تحصیلی هستند. این کتاب ها برای هر پایه تحصیلی تمام کتاب های درسی را صفحه به صفحه بررسی کرده اند و تمارین، فعالیت ها و پرسش های کتاب درسی را پاسخ داده اند. خلاصه اینکه سوالی در کتاب درسی نیست که بدون پاسخ مانده باشد. البته این کتاب ها شامل درسنامه های مختصری نیز هستند که در لابه لای پاسخ ها آمده اند.

 

کتاب های شاهکار کلاغ سپید

کتاب های شاهکار در واقع مجموعه کتاب های کار کلاغ سپید هستند و شامل درسنامه های مفید و نمونه سوالات امتحانی و نمونه سوالات امتحانی نوبت اول و دوم نیز هستند. در پایه های اول تا سوم فیلم های آموزشی مناسب نیز به وسیله نرم افزار کلاغ سپید به تمارین کتاب های شاهکار مرتبط شده اند.

 

کتاب های چهل قدم کلاغ سپید

کتاب های آموزشی هستند که مطالب کتاب درسی مورد نظر را به ۴۰ قسمت تقسیم کرده اند و در هر قسمت به تجزیه و تحلیل آن قسمت از منظر سوالات تشریحی و تستی پرداخته است.

 

کتاب های لیلی پوت کلاغ سپید

کتاب های لیلی پوت بر مبنای آموزش استوار بر تست تالیف شده اند. این کتاب ها در هر بخش سه قسمت دارند. یک تست نمونه و حل آن. بخش دوم درسنامه ای که با آن تست مرتبط است. بعد از آن در قسمت سوم نکات ویژه آن تست مطرح شده اند و از زوایای دیگری به آن تست پرداخته شده است.

 

کتاب های توربوجت کلاغ سپید

کتاب های توربوجت تمام تست های دو گزینه ای هستند که اگر خواننده آنها را با موفقیت پشت سر بگذارد، آموزش لازم را خواهد دید. در واقع این تست های دو گزینه ای روند آموزشی دارند و کم کم میزان تسلط خواننده بر مطلب را می سنجند و ضمن آن آموزش لازم را به او می دهند.

ادامه مطلب بستن