چیزی در سبد خرید یافت نشد

فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
دارای تحلیل فارسی جامع کنکور +IQ گاج (جلد اول)
دارای تحلیل بانک تست دین و زندگی کامل کنکور میکرو طلایی گاج
دارای تحلیل حفظیات شیمی کنکور مینی میکرو طلایی گاج
دارای تحلیل
دارای تحلیل متن و مکث زیست کنکور میکرو طلایی گاج
مرتب سازی بر اساس

انتشارات گاج

انتشارات بین المللی گاج (گروه آموزشی جوکار) از سال 81 فعالیت خود را در زمینه کتاب های کمک آموزشی از مقطع ابتدایی تا کنکور آغاز کرد و حتی در زمینه کتاب های دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی نیز چندین کتاب وارد بازار کرد. لیست کتاب های گاج ‌با بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب یکی از قدرتمندترین ناشرین آموزشی کشور محسوب می شود. اصلی ترین دسته از کتاب های کمک آموزشی گاج، سری های میکروطبقه بندی یا میکرو، آی کیو (IQ) و آی کیو پلاس (IQ+)، سیر تا پیاز، خط ویژه، دور دنیا در چهار ساعت، ای کیو (EQ)، کتاب های موضوعی، پرسمان، کتاب کار (کارپوچینو)، دکتر آی کیو (۵ بعدی)، امتحان یار، آس، قند و عسل، 33 استان، میکروطلایی، مینی میکروطلایی و سری دفتر هستند. قبل از خرید کتاب های گاج بیایید بیشتر با انواع کتاب های گاج آشنا شویم.

 

کتاب های میکرو، میکروطبقه بندی و میکروطلایی (کامل) گاج

کتاب های میکروطبقه بندی قبل از سایر رقبا با تیپ بندی ریز و جزئی تست ها مسیر جدیدی را در عرصه کتاب های کمک آموزشی باز کردند. این کتاب ها عموما دارای درسنامه های مختصر و مفیدی هستند که قالب اصلی آنها نکات تستی و نحوه کاربرد آنها در تست هاست. بعد از آن، تست ها و پاسخ تشریحی آنها آمده اند. در واقع هدف این سری از کتاب ها ایجاد آمادگی لازم در خواننده برای مواجهه با تست ها و آزمون های آزمایشی است. پس از سری میکرو طبقه بندی کتاب های کمک آموزشی میکرو گاج با یک تغییر برند وارد بازار شدند. این تغییر نام یک بار دیگر اتفاق افتاد و سری میکرو طلایی یا کامل میکرو طلایی گاج وارد بازار شدند. بدون شک این سری از کتاب های گاج خوش نام ترین دسته از کتاب های این انتشارات هستند. کتاب های فزیک میکرو گاج یکی از موفق ترین کتاب های میکرو است.

 

کتاب های آی کیو IQ و آی کیو پلاس IQ+ گاج

دانش آموزان قوی تر با حل تست های کتاب های میکرو، میکرو طبقه بندی و میکرو طلایی ممکن است راضی نشوند و نیاز به تست های سخت تر و چالشی را همچنان حس کنند. کتاب های آی کیو و آی کیو پلاس با هدف ارائه یک منبع تستی مکمل به بازار آمده اند. ساختار این کتاب ها به کتاب های میکرو بسیار نزدیک است ولی عموما دارای سطح بالاتری است و خوب است که به عنوان منبع مکمل مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کتاب های سیر تا پیاز گاج

کتاب های سیر تا پیاز پاسخی اقتصادی به همه نیازهای دانش آموزان است. این کتاب ها شامل سه بخش آموزش، امتحانات نهایی یا سوالات تشریحی و سوالات چهارگزینه ای یا تست است. این سه بخش در سه قسمت کاملا مجزا آمده اند و حتی دو جلد در میان کتاب این سه بخش را از هم جدا می کند. درسنامه ها یا بخش آموزش کتاب های سیر تا پیاز گاج عموما دارای سطح متوسط و مناسب برای قشر بزرگی از دانش آموزان است و متمرکز بر تست و نکات تستی نیست.

 

کتاب های دور دنیا در ۴ ساعت گاج

گاج اولین انتشاراتی بود که اقدام به چاپ کنکورهای سراسری خارج از کشور کرد و به همین دلیل نام دور دنیا در ۴ ساعت (مدت زمان تقریبی کنکور) را برای آن برگزید. در نظام جدید سوالات نامرتبط با کتاب های درسی جدید با سوالات تالیفی یا سایر کنکورها جایگزین شده اند. همچنین مجموعه ای از کنکورهای دروس عمومی که شامل ۳۷ کنکور است برای استفاده همه رشته ها چاپ شده اند.

 

کتاب های خط ویژه گاج

از مهم ترین نیاز های دانش آموزان در دوران جمع بندی منبعی برای مرور و طبقه بندی مطالب است که مهم ترین تیپ های تستی را برای آنها مرور کند. کتاب های خط ویژه در ابعاد رحلی ولی با حجم کم مناسب همین ایام هستند.

 

کتاب های کار، کارپوچینو و دکتر آی کیو ۵ بعدی گاج

کتاب هار کار گاج نیز با سه برند متفاوت کم کم پیشرفت کرده اند. از سوالات بدون راه حل شروع شده اند و کم کم درسنامه آموزشی، سوالات چهارگزینه ای، تست های سخت تر و در نهایت فیلم آموزشی نیز به آنها اضافه شده اند تا مجموعه پنج بعدی دکتر آی کیو را تشکیل دهند. این کتاب برای تمرین بیشتر در منزل و یا منبعی برای دادن تکلیف به دانش آموزان برای معلمان مناسب است.

برای آشنایی با سایر انواع کتاب های انتشارات گاج کلیک کنید

ادامه مطلب بستن