روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

چیزی به کنکور نمونده!

خرید کتاب‌های جمع‌بندی و شبیه‌ساز کنکور با تخفیف ویژه

کیه که اهمیت جمع‌بندی رو در ماه‌های آخر قبل از کنکور ندونه؟! خب با این فرصت محدودی که تا کنکور باقی مونده دیگه مطالعه جزوه‌ها و کتاب‌های حجیمی که تا اینجای کار مطالعه کردین فایده‌ای نداره و فقط وقتتون رو می‌گیره.

حالا نوبت این رسیده که کتاب‌هایی که رو مطالعه کنید که خلاصه‌تر هستن و با هدف مرور نوشته شدن و توشون از مطالب غیرضروری خبری نیست.

ما بهترین کتاب های جمع بندی کنکور بازار رو براتون انتخاب کردیم و به مناسبت نوروز یه تخفیف ویژه هم براشون گذاشتیم. همین حالا برای خرید آنلاین کتاب های جمع بندی کنکور اقدام کنید و این تخفیف نوروزی رو از دست ندین!

چرا باید کتاب های جمع بندی کنکور را بخوانیم؟

کیه که اهمیت جمع‌بندی رو در ماه‌های آخر قبل از کنکور ندونه؟! خب با این فرصت محدودی که تا کنکور باقی مونده دیگه مطالعه جزوه‌ها و کتاب‌های حجیمی که تا اینجای کار مطالعه کردین فایده‌ای نداره و فقط وقتتون رو می‌گیره. حالا نوبت این رسیده که کتاب‌هایی که رو مطالعه کنید که خلاصه‌تر هستن و با هدف مرور نوشته شدن و توشون از مطالب غیرضروری خبری نیست.

 

ما بهترین کتاب های جمع بندی کنکور بازار رو براتون انتخاب کردیم و به مناسبت نوروز یه تخفیف ویژه هم براشون گذاشتیم. همین حالا برای خرید آنلاین کتاب های جمع بندی کنکور اقدام کنید و این تخفیف نوروزی رو از دست ندین!

چرا باید کتاب‌های شبیه‌ساز فضای کنکور را بخوانیم؟

آخرین و مهم‌ترین مرحله برای یه کنکوری حرفه‌ای اینه که کنکورهای سال‌های قبل رو بررسی کنه و نوع سوالات و مشکلات خودش رو تحلیل و بررسی کنه. همونطور که همه دیدین توی کنکور سوال‌ها و تیپ‌ها تکراری مطرح می‌شن و ما با بررسی این سوالات با سلیقه طراح‌های کنکور آشنا می‌شیم.

 

کتاب‌های شبیه‌ساز فضای کنکور به شما کمک می‌کنن تا بیشتر و بیشتر بتونید با سوالات و جو کنکور دادن آشنا بشید. برای موفق شدن توی کنکور لازمه که تو هفته‌های آخر هر روز یه کنکور بدید و دیگه ورود به جلسه کنکور و دیدن سوالات و … براتون مثل آب خوردن باشه! این تخفیف تکرار نشدی رو از دست نده و مطمئن باش که خرید کتاب‌های شبیه‌ساز فضای کنکور قراره حسابی کمکت بکنه.

آخرین و مهم‌ترین مرحله برای یه کنکوری حرفه‌ای اینه که کنکورهای سال‌های قبل رو بررسی کنه و نوع سوالات و مشکلات خودش رو تحلیل و بررسی کنه.

همونطور که همه دیدین توی کنکور سوال‌ها و تیپ‌ها تکراری مطرح می‌شن و ما با بررسی این سوالات با سلیقه طراح‌های کنکور آشنا می‌شیم.

کتاب‌های شبیه‌ساز فضای کنکور به شما کمک می‌کنن تا بیشتر و بیشتر بتونید با سوالات و جو کنکور دادن آشنا بشید. برای موفق شدن توی کنکور لازمه که تو هفته‌های آخر هر روز یه کنکور بدید و دیگه ورود به جلسه کنکور و دیدن سوالات و … براتون مثل آب خوردن باشه!

این تخفیف تکرار نشدی رو از دست نده و مطمئن باش که خرید کتاب‌های شبیه‌ساز فضای کنکور قراره حسابی کمکت بکنه.

حالا از کجا می‌تونید بفهمید که چقدر درس‌ها رو یاد گرفتید و عملکردتون بعد از ماه‌ها مطالعه رو ارزیابی کنید؟ خب مشخصه… شما باید از خودتون آزمون بگیرید!

ما بهترین کتاب‌های آزمون‌محور بازار رو برای شما انتخاب کردیم تا بتونید هم به صورت موضوعی و هم به صورت فصلی دانش خودتون رو ارزیابی کنید و متوجه کاستی‌ها و نواقصتون بشید.

مطمئن هم باشید که این اشکالات و کاستی‌ها رو هرچه زودتر بفهمید بیشتر به نفعتون هست و راحت‌تر می‌تونید جبرانشون کنید.

آزمون‌های این کتاب های جمع بندی کنکور، استاندارد هستند و سبک طراحی سوالات کنکوری توشون رعایت شده. پیشنهاد می‌کنیم فرصت خرید کتاب‌های آزمون‌محور ناشرهای معتبر رو از دست ندید که چنین تخفیف خفنی حالا حالاها تکرار نمی‌شه!

چرا باید کتاب‌های آزمون‌محور را بخوانیم؟

حالا از کجا می‌تونید بفهمید که چقدر درس‌ها رو یاد گرفتید و عملکردتون بعد از ماه‌ها مطالعه رو ارزیابی کنید؟ خب مشخصه… شما باید از خودتون آزمون بگیرید! ما بهترین کتاب‌های آزمون‌محور بازار رو برای شما انتخاب کردیم تا بتونید هم به صورت موضوعی و هم به صورت فصلی دانش خودتون رو ارزیابی کنید و متوجه کاستی‌ها و نواقصتون بشید.

 

مطمئن هم باشید که این اشکالات و کاستی‌ها رو هرچه زودتر بفهمید بیشتر به نفعتون هست و راحت‌تر می‌تونید جبرانشون کنید. آزمون‌های این کتاب های جمع بندی کنکور، استاندارد هستند و سبک طراحی سوالات کنکوری توشون رعایت شده. پیشنهاد می‌کنیم فرصت خرید کتاب‌های آزمون‌محور ناشرهای معتبر رو از دست ندید که چنین تخفیف خفنی حالا حالاها تکرار نمی‌شه!