فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
 • 2 کالا
دارای تحلیل
سمپادیوم ششم دبستان مهروماه
495,000 15% 420,750 تومان
مولف:  مصطفی باقری
سال چاپ:  1403
دسته بندی کلی:  تست, آزمون
9786003175402
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های سمپادیوم مهروماه

مجموعه کتاب های سمپادیوم انتشارات مهروماه از سری کتاب های تیزهوشان ویژه دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون های تیزهوشان (سمپاد) و نمونه دولتی می باشد که تحت عنوان بسته های شبیه ساز آزمون های تیزهوشان به قلم مهندس مصطفی باقری تالیف و در انتشارات مهروماه تولید شده اند.

این سری از کتاب ها صرفاً برای دو پایه ششم و نهم که مقاطع مورد نظر برای شرکت در آزمون های ورودی مدارس خاص هستند تالیف می شوند که در ادامه به بررسی کامل هر کدام از آن ها می پردازیم.

 

سمپادیوم ششم دبستان انتشارات مهروماه

برای کسب موفقیت در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی استفاده از آزمون های شبیه ساز می تواند بسیار موثر باشد، زیرا ضمن آموزش مطالب مهم درسی به دانش آموزان، آمادگی آنها را برای حضور در فضای آزمون اصلی افزایش میدهد. بنابراین استفاده از بسته های شبیه ساز سمپادیوم ششم دبستان انتشارات مهروماه می تواند تاثیر بسیار زیادی را برای دانش آموزان داشته باشد.

این سری از کتاب ها شامل ۲۱ آزمون مجزا در قالب ده آزمون استاندارد بین المللی هوش از جمله آزمون های ریون، کتل، گودیناف، استروپ و … می باشد که به همراه چهار آزمون موضوعی و ده دفترچه آزمون شبیه سازی شده و پاسخ برگ و پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات تولید می شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که بعضی از آنها عبارتند از:

 • اولین و کامل ترین بسته ی جامع آزمون های هوش و استعداد و خلاقیت
 • ارائه 1250 تست در قالب 27 آزمون جامع به صورت جزوه و دفترچه
 • مناسب برای دوران جمع بندی آزمون های تیزهوشان
 • شامل 10 آزمون استاندارد بین المللی هوش
 • ارائه 4 آزمون موضوعی شامل 200 تست با بودجه بندی مبحثی در 4 دفترچه مجزا
 • تقویت هوش کلامی، غیرکلامی، تجسم سه بعدی، دید فنی و هوش ریاضی و محاسباتی دانش آموزان
 • 10 دفترچه آزمون شبیه سازی شده مطابق با آخرین تغییرات آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان
 • ارائه آزمون های برگزار شده سال های اخیر ورودی ششم به هفتم و تکمیل ظرفیت سمپاد
 • شامل پاسخ برگ رایگان اختصاصی برای هر آزمون
 • پاسخنامه تشریحی کلیه آزمون ها
 • متناسب با سطح جدید سوالات تیزهوشان

 

مجموعه سمپادیوم ششم دبستان انتشارات مهروماه دارای چه ساختار و محتوایی می باشد؟

از نظر محتوا در این بسته های شبیه سازی ۲۷ دفترچه آزمون به همراه پاسخنامه رایگان و کتاب پاسخنامه تشریحی قرار دارد که سبک طراحی کلیه دفترچه ها و پاسخ برگ های موجود دقیقاً مشابه با آزمون اصلی ورودی مدارس سمپاد می باشد. همچنین یک پاکت محرمانه تحت عنوان پاسخنامه کلیدی در بسته قرار دارد که می توانید برای تصحیح آزمون ها از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که محتوای آزمون ها به صورت دفترچه ای و محتوای پاسخنامه به صورت کتاب می باشد.

 

از نظر ساختار این سری از کتاب های انتشارات مهروماه دارای دو بخش اصلی می باشند که عبارتند از:

تست یا آزمون

در بخش آزمون ها یا تست های این سری از کتاب ها که در ویرایش جدید تحت عنوان فول آپشن عرضه شده اند تمامی مباحث آزمون های هوش استاندارد بین المللی از جمله ریون، کتل، مارتین لوتر، گودیناف، آیسینگ، استروپ و مهار پاسخ در قالب ۱۰ آزمون ارائه شده اند.

همچنین برای مباحثی از جمله هوش کلامی و غیرکلامی، تجسم سه بعدی، دید فنی، هوش ریاضیاتی و محاسباتی ۴ آزمون موضوعی که شامل ۲۰۰ سوال می باشد وجود دارد و در نهایت برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با نحوه طراحی سوالات آزمون های سال های گذشته، ورودی مدارس سمپاد ۱۰ دفترچه آزمون شبیه سازی شده مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی و آزمون های مدارس سمپاد به همراه آزمون های برگزار شده سال های اخیر وجود دارد.

 

پاسخنامه تشریحی

در بخش پاسخنامه، پاسخ تشریحی کلیه سوالات موجود در این سری از کتاب ها به همراه تحلیل و بررسی کلیه گزینه های غلط وجود دارد و برای راحتی دانش آموزان در هر آزمون ۱ پاسخ برگ قرار داده شده است که کار را برای شبیه سازی و پاسخ دهی به سوالات آسان تر می کند.

 

کتاب سمپادیوم نهم انتشارات مهروماه

کتاب سمپادیوم نهم انتشارات مهروماه یا به عبارتی بسته سمپادیوم نهم مهروماه که در آخرین نسخه تحت عنوان نسخه فول آپشن تولید و منتشر شده است یکی از بهترین بسته های شبیه ساز آزمون های مدارس استعداد درخشان و نمونه دولتی می باشد که شامل ۱۲ دوره آزمون ورودی تیزهوشان به صورت دفترچه های سوال و پاسخنامه تشریحی است.

این آزمون ها مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی استاندارد سازی شده اند و در کنار آنها ۱۵ پاسخ برگ و پاکت محرمانه پاسخنامه کلیدی سوالات نیز وجود دارد .

ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه نیز عبارتند از:

 • اولین و کامل ترین بسته شبیه ساز آزمون های مدارس دوره دوم استعدادهای درخشان و نمونه ویژه دوران جمع بندی
 • شامل 12 آزمون شبیه ساز در 24 دفترچه سؤال (12 دفترچه سؤالات هوش و استعداد تحلیلی و 12 دفترچه سؤالات استعداد تحصیلی)
 • بودجه بندی سؤالات منطبق با آخرین تغییرات آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان
 • بودجه بندی محتوایی آزمون ها به صورت گام به گام (آزمون اول 30 درصد محتوای کتاب درسی، آزمون دوم 60 درصد محتوای کتاب درسی و از آزمون چهارم به بعد 100 درصد محتوای کتاب درسی)
 • شامل 6 آزمون برگزارشده سال های اخیر ورودی پایه دهم
 • دارای پاسخ برگ با بیشترین شباهت به پاسخ برگ های آزمون های سمپاد
 • کتاب پاسخنامه تشریحی برای کلیه آزمون ها
 • وجود پاکت محرمانه پاسخنامه کلیدی کلیه آزمون ها

 

بسته سمپادیوم نهم انتشارات مهروماه دارای چه محتویات و ساختاری می باشد؟

بسته سمپادیوم نهم انتشارات مهروماه دارای دو بخش اصلی سوالات و پاسخنامه می باشد که محتویات هر کدام از آنها به شرح زیر است:

سوالات

12 دوره آزمون شامل 24 دفترچه سوال (12 دفترچه سوالات هوش و استعداد تحلیلی و 12 دفترچه سوالات استعداد تحصیلی) که دقیقا مشابه با دفترچه های اصلی آزمون تیزهوشان و سمپاد تالیف شده اند و از نظر رنگ چاپ و سایز دفترچه، استاندارد و همسان با دفترچه های آزمون اصلی می باشند.

 

پاسخنامه

این بخش شامل پاسخ برگ برای پاسخ دهی به سوالات، پاکت محرمانه پاسخنامه کلیدی و کتاب پاسخنامه تشریحی برای کلیه سوالات موجود در بسته می باشد که به صورت کاملا مفهومی و با رویکرد رفع اشکالات احتمالی تالیف شده اند و با مطالعه این کتاب پس از حل آزمون ها میتوانید علاوه بر تشخیص پاسخ درست هر سوال، به مطالب و مفاهیم مورد نظر آن سوال مسلط شوید و با روش های حل مساله و نکات برگزیده هر سوال آشنا شوید.

 

شیوه استفاده از مجموعه کتاب های سمپادیوم انتشارات مهروماه چگونه می باشد؟

برای مطالعه این سری از کتاب ها شیوه های مختلفی وجود دارد اما به طور کلی توصیه می شود که دانش آموزان پایه های ششم و نهم پس از مطالعه کامل کتاب های درسی خود و تسلط بر مفاهیم درسی به صورت زمانبندی شده در شرایطی شبیه به آزمون به حل سوالات آزمون ها بپردازند و پس از پاسخگویی به آنها از طریق پاکت محرمانه موجود در بسته ها برگه ها را تصحیح کرده و نمره خود را در آن آزمون مشخص کنند.

سپس پس از گذشت چند ساعت استراحت و کسب آمادگی ذهنی کافی به سراغ پاسخنامه تشریحی رفته با انرژی کافی به بررسی پاسخ تشریحی کلیه سوالات بپردازند و اشکالات احتمالی خود را رفع نمایند. توضیح

بیشتر