فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 69 کالا
پرسمان حسابان یازدهم گاج
پرسمان حسابان یازدهم گاج
94,000 15% 79,900 تومان
مولف:  ندا فرهختی
سال چاپ:  1400
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  184
9786003596238
دسته محصول:
پرسمان زبان انگلیسی یازدهم گاج
پرسمان زبان انگلیسی یازدهم گاج
88,000 15% 74,800 تومان
مولف:  یدالله حیدری
سال چاپ:  1400
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  189
9786003595965
دسته محصول:
پرسمان تاریخ دهم انسانی گاج
پرسمان تاریخ دهم انسانی گاج
19,000 15% 16,150 تومان
5 عدد در انبار
مولف:  مهدی شیخ پور
سال چاپ:  1397
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  128
9786003596382
دسته محصول:
پرسمان ریاضی و آمار یازدهم انسانی گاج
پرسمان ریاضی و آمار یازدهم انسانی گاج
63,000 15% 53,550 تومان
مولف:  مهدی نصرالهی
سال چاپ:  1401
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  117
9786003596283
دسته محصول:
پرسمان فارسی دوازدهم گاج
پرسمان فارسی دوازدهم گاج
مولف:  مرتضی بوالحسنی, نعمت الله بوالحسنی, هانیه بوربور
سال چاپ:  1397
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  224
9786220300571
دسته محصول:
پرسمان فارسی یازدهم گاج
پرسمان فارسی یازدهم گاج
مولف:  خدایار قربانی, علی مرتضوی باروق, مرتضی بوالحسنی, نعمت الله بوالحسنی
سال چاپ:  1402
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  280
9786003596306
دسته محصول:
پرسمان دین و زندگی یازدهم گاج
پرسمان دین و زندگی یازدهم گاج
25,000 15% 21,250 تومان
10 عدد در انبار
مولف:  رقیه لطفعلیان
سال چاپ:  1398
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  104
9786003592690
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های پرسمان گاج

کتاب های پرسمان انتشارات گاج شامل آموزش های کامل و در عین حال مختصر و گزیده در قالب درسنامه ها، نمونه سوالات امتحانی بر مبنای استانداردهای امتحانات نهایی و آموزش و پرورش، آزمون های میان نوبت و پایان نوبت به همراه ریز بارم بندی و به همراه پاسخ های کاملا تشریحی می باشد که یکی از بهترین منابع برای افزایش نمرات و معدل دانش آموزان است که می توانند از آن در طول سال تحصیلی و ایام امتحانات استفاده کنند.

مجموعه کتاب های پرسمان گاج مفاهیم آموزشی را در ساده ترین و خلاصه ترین شکل ممکن آموزش می دهد و با استفاده از سوالات امتحانی استاندارد، نقاط ضعف دانش آموزان را برطرف کرده و با وجود پاسخنامه های تشریحی و کامل به رفع ایرادات و یادگیری نکات جدید درس ها کمک می کند.

دانش آموزان می توانند با استفاده از این سری کتاب های انتشارات گاج که با وجود درسنامه ها و نمونه سوالات کافی دارای حجم مناسبی نیز می باشد به کلیه مطالبی که برای یادگیری، تمرین و تثبیت مفاهیم آموزشی کتاب های درسی نیاز دارند دست پیدا کنند و به راحتی به نمرات و معدل خوبی برسند. با استفاده از کتاب های پرسمان گاج در کنار کتاب های درسی اصلی از سایر کتاب های کمک درسی برای کسب معدل خوب بی نیاز خواهید شد.

 

مجموعه کتاب های پرسمان گاج برای چه پایه هایی مناسب است؟

با توجه به این که کسب نمرات خوب و ارتقا معدل در تمامی مقاطع و پایه های تحصیلی بسیار مهم می باشد، کتاب های پرسمان گاج برای همه دروس و تمامی مقاطع و پایه های تحصیلی از اول ابتدایی تا پایه دوازدهم مقطع متوسطه دوم به چاپ رسیده اند. بعضی از پرفروش ترین کتاب های این مجموعه عبارتند از:

​​

مجموعه کتاب های پرسمان گاج برای چه دانش آموزانی قابل استفاده است؟

همانطور که گفته شد این مجموعه کتاب ‌ها با هدف کمک به دانش آموزانی که می خواهند نمرات بهتری در امتحانات مدرسه کسب کنند و به معدل های بالاتر برسند، منتشر شده است و برای دانش آموزانی مناسب است که قصد دارند مطالب درسی کلاس ها را بهتر یاد گرفته و نمرات بهتری را در امتحانات میان ترم و پایان ترم خود کسب کنند. باید توجه داشته باشید که این کتاب ها با هدف کنکور و آموزش تست چاپ نشده اند و برای آزمون های تستی و کنکور سراسری مناسب نیستند.

 

ساختار کتاب های پرسمان چگونه است؟

درسنامه

در مجموعه کتاب های پرسمان انتشارات گاج در ابتدای هر درس مطلبی تحت عنوان درسنامه کاربردی شامل شرح مختصر و مفیدی از کلیات مبحث درسی به شما ارائه می شود. در درسنامه های این کتاب از زیاده روی در بیان مطالب پرهیز شده است تا حجم کتاب ها مناسب باشد و دانش آموزان عزیز بتوانند تمام درسنامه ها و سوالات موجود را مطالعه کنند.

البته باید بدانید که درسنامه این کتاب ها به خوبی تمام زوایای کتاب درسی را پوشش داده و اغلب نکات مهم کتاب درسی را بیان کرده است و علاوه بر آن توجه شده است که حجم کتاب های پرسمان به گونه ای باشد تا در طول سال تحصیلی به راحتی بتوان آن را مطالعه کرد. درسنامه این کتاب ها بر مبنای استانداردهای کتاب های درسی طراحی شده است و در آن ها مطلبی خارج از کتاب درسی وجود ندارد.

 

سوالات امتحانی و پاسخنامه

بعد از درسنامه های جامع تشریحی، مجموعه کاملی از انواع سوالات استاندارد وجود دارد که به شیوه های گوناگونی از جمله تستی، جای خالی، کوتاه پاسخ، صحیح و غلط و تشریحی و بلند پاسخ طرح شده اند و شما می توانید با استفاده از آن ها سطح اطلاعات و یادگیری خود را بسنجید.

عمده این سوالات از آزمون های استاندارد میان سال، پایان سال، تست های کنکور سراسری، خودآزمایی های کتاب درسی، امتحانات نهایی و … طرح شده اند و شناخت دانش آموزان را از مباحث درسی افزایش داده و آنها را برای رویارویی با امتحانات آماده می کنند.

همچنین پس از آن در بخشی مجزا به پاسخ همه سوالات دسترسی دارید و با استفاده از آنها می توانید نقاط ضعف و مشکلات خود را برطرف کنید. در پایان کتاب نیز فهرست جامعی از چند دوره آزمون های نوبت اول و نوبت دوم قرار دارد که می توانید با حل کردن آن ها در ایام امتحانات خود را برای امتحانات آماده کنید.

 

روش مطالعه کتاب های پرسمان به چه صورت است؟

برای کسب بهترین نتیجه ممکن بعد از مطالعه کامل کتاب های درسی خود به سراغ درسنامه های مربوط به آن بخش در مجموعه کتاب های پرسمان بروید و آنها را مطالعه کنید و سپس سعی کنید به سوالات کتاب پرسمان گاج پاسخ دهید. در این مرحله تلاش کنید به تمامی سوالات پاسخ دهید و هیچ سوالی را بدون تلاش برای حل آن رها نکنید، زیرا این کار باعث می شود دانش خود را به چالش بکشید و نقاط ضعف خود را پیدا کنید.

بعد از این که پاسخ های خود را یادداشت کردید می توانید به سراغ پاسخنامه کتاب رفته و پاسخ های خود را با آنها مقایسه کنید و به حل نقاط ضعف خود بپردازید. هم چنین سوالاتی را که نتوانسته به آن ها پاسخ دهید علامت گذاری کنید تا بتوانید چند روز بعد مجددا به سراغ آنها رفته و آنها را مرور کنید.

بیشتر