قوانین و شرایط

۱- ارسال محصول برای سفارش های استان تهران (پیک موتوری)، برای سفارش های قبل از ۱۲ ظهر همان روز و بعد از ساعت ۱۲ ظهر، روز کاری بعد ارسال می گردد. هزینه پیک موتوری در استان تهران برای خرید بالای ۵۰۰۰۰ تومان رایگان و برای خرید کمتر از آن ۵۰۰۰ تومان است.

۲- ارسال کتاب در سایر نقاط کشور (بجز تهران) برای خرید های بالای ۵۰,۰۰۰ تومان از طریق پست سفارشی رایگان است. برای خرید های کمتر از ۵۰,۰۰۰ تومان هزینه ارسال از طریق پست سفارشی مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان و  از طریق پست پیشتاز ۲۰۰۰۰ تومان است.

۳- سفارش های استان تهران از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۸ شب به دست مشتری خواهد رسید.

۴- ارسال محصول از طریق پست سفارشی حدود ۵ تا ۷ روز کاری و پست پیشتاز ۲ تا ۵ روز کاری به طول می انجامد. تمامی سفارشات شهرستان ها در روز کاری بعد از سفارش ارسال خواهد شد.

۵- رساندن مرسوله فقط یک بار به عهده سایت است و در صورت حاضر نبودن مشتری یا ثبت آدرس اشتباه هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری است.

۶- با توجه به درج اطلاعات کامل کتاب ها امکان تغییر سفارش بعد از ثبت آن نیست.

۷- سفارشاتی که در روزهای تعطیل داده می شوند در اولین روز کاری بعد از آن ارسال خواهد شد.

۸- بدلیل تعطیلی پست در روزهای پنج شنبه و جمعه سفارش های بعد از ظهر چهارشنبه برای شهرستان، صبح شنبه ارسال می شوند.

۹- هر گونه نقص و ایراد غیر ظاهری در فیلم های آموزشی به عهده تولید کننده آن است و مراحل تعویض یا جبران خسارت از طریق تولید کننده باید پیگیری شود.

۱۰- اگر محصولی پس از سفارش ناموجود باشد، حداکثر تا روز کاری بعد برای تعیین تکلیف با مشتری تماس گرفته خواهد شد. با انتخاب مشتری، مبلغ پرداخت شده عودت داده می شود و یا محصول در زمان موجودی ارسال خواهد شد.