فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
 • 13 کالا
دور دنیا در نیم ساعت دین و زندگی کنکور گاج
دور دنیا در نیم ساعت دین و زندگی کنکور گاج
مولف:  محمد رضایی بقا, مرتضی محسنی کبیر
سال چاپ:  1400
دسته بندی کلی:  تست, جمع بندی, آزمون
تعداد صفحه:  176
9786220305484
دسته محصول:
دارای تحلیل دور دنیا در نیم ساعت فیزیک کنکور گاج
دور دنیا در نیم ساعت فیزیک کنکور گاج
مولف:  احمد بیت اللهی توکلی, ارسلان رحمانی, امیر غرقی شفیعی, آرمین کمالی نائینی
سال چاپ:  1400
دسته بندی کلی:  تست, جمع بندی, آزمون
تعداد صفحه:  253
9786220305538
دسته محصول:
دارای تحلیل دور دنیا در نیم ساعت زبان انگلیسی جامع کنکور گاج
دور دنیا در نیم ساعت زبان انگلیسی جامع کنکور گاج
مولف:  امیر جهان بیاتی, مرتضی زینعلی
سال چاپ:  1399
دسته بندی کلی:  تست, آزمون
تعداد صفحه:  170
9786220305262
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های دور دنیا در نیم ساعت گاج

یکی از مهمترین کارهایی که دانش آموزان باید در ماه های پایانی منتهی به کنکور سراسری انجام دهند جمع بندی مطالب درسی خوانده شده می باشد. جمع بندی دو مرحله اساسی دارد:

 

چگونه مطالب کنکور را جمع بندی کنیم؟

مرحله اول جمع بندی دروس به صورت تک به تک انجام می‌شود و برای هر درس نیازمند یک منبع جمع بندی مناسب به همراه تست های جامع و کافی می باشد، تا بتوانید مشکلات خود را در آن درس بیابید و آنها را رفع کنید. زمان انجام این کار معمولاً در فروردین و اردیبهشت ماه هر سال قبل از کنکور سراسری می باشد.

مرحله دوم، جمع بندی کلیه دروس به صورت جامع می باشد که به روش های متفاوتی از جمله روش سه روز یکبار انجام می شود و منابع خاص خود را دارد (همانند سری دور دنیا در چهار ساعت گاج). یکی از بهترین کتاب های موجود در بازار برای جمع بندی مرحله اول کتاب های سری دور دنیا در نیم ساعت گاج می باشند که با وجود ویژگی های بسیار خوبشان می توانند منبع بسیار مناسبی برای دانش آموزان در این ایام به شمار روند.

اگر دقت کنید کنکور سراسری حدوداً ۴ ساعت به طول می انجامد که اگر این زمان را بین ۸ درس تخصصی و عمومی موجود در آن تقسیم بندی کنیم، سهم هر درس از این زمان حدود نیم ساعت می باشد و علت نامگذاری این سری از کتاب های انتشارات گاج نیز به همین دلیل می باشد، چرا که شما می توانید از هر کدام از این کتاب ها برای جمع بندی کامل یک درس استفاده بکنید.

 

کتاب های خط ویژه گاج

این کتاب ها در واقع نسخه جدید و به روز شده کتاب های سری خط ویژه انتشارات گاج هستند که با حل مشکلات موجود در آن ها و با ویژگی های ظاهری بسیار جذاب همچون تنوع رنگ عالی در بخش پاسخ تشریحی آنها تالیف شده اند که باعث سهولت و ترغیب در یادگیری شما میشود.

 

آیا کتاب دور دنیا در نیم ساعت تست دارند؟

کتاب های دور دنیا در نیم ساعت به صورت تست محور می باشند و تمام مطالب و تست های چند سال گذشته به صورت فصل به فصل، درس به درس و موضوع به موضوع در آن ها دسته بندی شده اند. این کتاب به دلیل نوع چیدمان امکان جمع بندی فصل به فصل را برای داوطلبان از طریق فرآیند مدرن یادگیری از طریق حل تست فراهم می کند. همچنین به دلیل تست محور بودنشان، محتوای مناسب و کاربردی جهت برگزاری کارگاه های نکته و تست، همایش ها و اردوهای مطالعاتی را در اختیار اساتید کنکور قرار می دهد.

به گفته مولفان هرچیزی که احتمال بودن آن در کنکور سراسری وجود دارد در این کتاب آورده شده است و همچنین با شناخت از ماهیت کنکور در نظام جدید تمام تست های مهم نظام قدیم نیز با استانداردها و فیلترهای جدید بازسازی شده اند. در بخش پاسخنامه نیز کلیه سوالات به صورت کاملاً تشریحی پاسخ داده شده اند و گزینه های غلط به صورت تمام و کمال بررسی شده اند، تا داوطلب از اشتباه مجدد در کنکور بازداشته شود و مطالب آن تست را به خوبی یاد بگیرد.

 

کتاب های سری دور دنیا در نیم ساعت برای چه رشته ها و دروسی وجود دارد؟

این سری از کتاب ها برای دروس زیر تالیف شده اند که به تفکیک هر رشته عبارتند از:

رشته ریاضی

 

رشته تجربی

 

دروس عمومی (همه رشته ها)

 

ویژگی های خاص کتاب های سری دور دنیا در نیم ساعت گاج چیست؟

 • مناسب برای دوران جمع بندی و امتحانات نهایی
 • دربردارنده ی مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم
 • ارائه ی بانک کامل پرسش های چهارگزینه ای استاندارد
 • پیوست آزمون جامع و تکمیلی در پایان مطالب
 • ارائه ی پاسخ نامه ی کاملا تشریحی
 • بررسی سایر گزینه ها در تست های مورد نیاز
 • طراحی تستهای احتمالی در کنکورهای آینده
 • بهره جویی از تنوع رنگی در بیان مطالب
 • ارائه ی تست های دوگزینه ای
 • همراه با تست های مربوط به هر مبحث کنکور های سراسری دو سال اخیر

 

کتاب های دور دنیا در نیم ساعت گاج برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

با توجه به این که این کتاب ها به صورت جامع برای هر درس و مخصوص جمع بندی آن تالیف شده اند، مخاطب اصلی آنها دانش آموزان کنکوری و پایه دوازدهم هستند که می توانند در ایام جمع بندی درس به درس (مثلا فروردین تا خرداد ماه) از این کتاب ها استفاده کنند.


بیشتر بخوانید: کتاب های سری دور دنیا در 4 ساعت


 

ساختار و محتوای کتاب های دور دنیا در نیم ساعت چگونه است؟

این کتاب ها از سه بخش اصلی تست،آزمون های جامع و پاسخنامه تشریحی تشکیل شده اند و درسنامه ندارند. بنابراین محتوای اصلی در این کتاب ها تست ها و تحلیل آن ها می باشد. در ادامه به توضیح این سه بخش اصلی می پردازیم.

 

تست

تست های این کتاب ها در چندین سکانس ارائه شده که در ابتدای هر یک از این سکانس ها، شماره سکانس، موضوع، پایه و شماره صفحات کتاب درسی نوشته شده است. در این تست ها هدف اصلی، پوشش همه مطالب درسی به وسیله تست ها می باشد. تست ها اکثراً تالیفی هستند و از سوالات کنکور سال های گذشته نیز استفاده شده است. البته تست های تالیفی با نیم نگاهی به سوالات کنکور سال های اخیر طرح شده اند که بیشترین شباهت را با کنکور سراسری داشته باشند. بنابراین تست های تالیفی آن در چهارچوب کنکور بوده و رویکرد طراحان سوالات کنکور در چند سال اخیر نیز در این تست ها اعمال شده است.

 

آزمون های جامع

بعد ازاتمام تست های مبحثی، در هر یک از این کتاب ها چند آزمون جامع آورده شده که برای هر یک از این آزمون ها مدت زمان پیشنهادی ارائه شده است. با این وجود شما با یک کتاب، تست های مبحث به مبحث و جامع خواهید داشت. بهتر است این آزمون ها را مطابق زمان پیشنهادی انجام دهید تا به شناخت بهتری از خود و میزان یادگیری تان برسید.

 

پاسخنامه تشریحی

به نظر می رسد مهم ترین و قوی ترین بخش این کتاب ها، پاسخنامه تشریحی آن ها است. زیرا این پاسخنامه ها به حدی کامل اند که عدم وجود درسنامه در آن ها خیلی به چشم نمی آید و با چاپ رنگی علاوه بر زیبایی، ارتباط معنایی پارامترها را به هم نشان داده است.

برای مثال یک عدد در صورت سوال در تمام قسمت های پاسخ، رنگ مخصوص به خود را دارد و دانش آموز می تواند نقش و سرنوشت هر یک از پارامترهای موجود در سوال را، در حل آن ببیند. این ویژگی برای اولین بار است که در کشور برای کتاب های کمک آموزشی استفاده شده است. به طور کلی این پاسخنامه ها ارزش این را دارند که حتی برای سوالاتی که درست پاسخ داده اید نیز بررسی شوند. با این کار ضمن حل سوالات می توانید مروری بر مطالب نیز داشته باشید.

بیشتر