فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 4 کالا
مهارت های نوشتاری پیش دبستانی 5 تا 6 سال پایش
مهارت های نوشتاری پیش دبستانی 5 تا 6 سال پایش
مولف:  سیده لیلا حسینی اخگر, وحید عالمیان
سال چاپ:  1401
دسته بندی کلی:  کتاب کار
تعداد صفحه:  60
9786009800698
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات پایش

«انتشارات پایش» نشری پیشرو در کتب آموزشی و کمک آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا متوسطه با کتاب های متنوع می باشد.

 

انواع کتاب های این انتشارات عبارتست از:

4 تا 5 سال

محتوای این کتاب ها در قالب داستان‌هایی ساده و قابل فهم و باورپذیر برای کودکان با رویکردی خلاق و متفاوت با شیوه ای غیر مستقیم ارائه شده است که کودکان در رده های سنی مختلف بتوانند از آن ها به عنوان منبع آموزشی استفاده نمایند.

 

پیش دبستانی

این کتاب ها مورد تایید آموزش و پرورش و بهزیستی بوده و برای کلیه فراگیران مقطع پیش دبستانی می تواند مفید باشد.

 

ابتدایی

این کتاب ها با تنوع مناسبی جهت پوشش درسنامه ها و نمونه سوالات مناسب و دسته بندی شده برای کلیه فراگیران مقطع ابتدایی مناسب است.

 

متوسطه

عمده کتاب های این مقطع شامل نمونه سوالات دسته بندی شده جهت یادگیری بهتر برای دانش اموزان و درسنامه های کامل و طبقه بندی شده برای آموزش بهتر و در نهایت آمادگی بیشتر دانش آموزان برای امتحانات داخلی و نهایی می باشد.

 

کاربرگ

این کتاب ها دارای سوالات درس به درس همگام با کتاب درسی است که می توان به عنوان یک ارزیابی مفید و موثر در کلاس استفاده کرد . این کتاب را می توان به عنوان طرح درس عملیاتی معلم در طول سال تحصیلی استفاده کرد تا در تثبیت و یادگیری دانش آموزان کمک کند و بتواند از این کتاب به عنوان یک جامع آموزشی استفاده کند.

 

آدینه

از این کتاب ها می توان به صورت هفتگی به عنوان پیک آدینه (در مقطع ابتدایی) استفاده کرد. سوالات این کتاب طبق بودجه بندی درسی طبقه بندی شده و تمام دروس اصلی را نیز دربرمی گیرد. تمرینهای این کتاب از ساده به مشکل با توجه به آموزش هفتگی معلم طراحی شده است که در بالابردن هوش و دقت و تمرکز دانش آموزان در کلاس کمک شایانی می کند و متناسب با هر رده سنی دانش آموزان می باشد.

 

یکی من یکی تو

این کتاب ها مطالب درسی را به صورت گام به گام آموزش می دهند بدین معنی که بعد از هر آموزش اگر یک تمرین کتاب حل شده در همان لحظه تمرین دیگری در راستای با تمرین قبلی توسط خود دانش آموز حل شود تا تثبیت و تعمیق یادگیری شکل بگیرد و همچنین کتاب دارای ارزشیابی مستمر در طول و پایان درس و فصل دارد و سوالات چهار گزینه ای در پایان هر فصل قرار گرفته است که در تثبیت یادگیری دانش آموزان کمک شایانی می کند.

بیشتر