فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 59 کالا
خاطرات یک دیوانه - اثر گوستاو فلوبر - نشر برج
خاطرات یک دیوانه
مولف:  گوستاو فلوبر
مترجم:  محمد مهدی شجاعی
سال چاپ:  1401
تعداد صفحه:  450
‫‬‭9786227280432
دسته محصول:
صورتش را بپوشان - اثر پی. دی. جیمز - انتشارات برج
مولف:  پی. دی. جیمز
مترجم:  لیدا صدر العلمایی
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  264
9786227280081‬
دسته محصول:
دارای تحلیل سفرهای گالیور - اثر جاناتان سویفت - انتشارات برج
مولف:  جاناتان سویفت
مترجم:  محمود گودرزی
سال چاپ:  1399
تعداد صفحه:  320
9786227280166
دسته محصول:
کارمیلا - اثر شریدان لو فانو - انتشارات برج
مولف:  شریدان لو فانو
مترجم:  محمود گودرزی
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  160
‫‬‮‭9786227280715
دسته محصول:
آنجا که دیگر دلیلی نیست - اثر یی یون لی - انتشارات برج
آنجا که دیگر دلیلی نیست
مولف:  یی یون لی
مترجم:  آرزو احمی
سال چاپ:  1399
تعداد صفحه:  176
9786229647752
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات برج

زمان تأسیس و تاریخچه انتشارات برج

«انتشارات برج» از مجموعه نشرهایی است که به تازگی آغاز به فعالیت نموده و به نوعی بخش کتاب‌های بزرگسال «نشر هوپا» را پوشش می‌دهد. این انتشارات در میدان فاطمی تهران واقع شده است. انتشارات برج از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز نموده و اولین کتابش را در شهریور ۱۳۹۹ در اختیار مخاطبان قرار داده است.

در حدود نیمی از کتاب‌های نشر برج، به صورت الکترونیکی در پلتفرم طاقچه در دسترس هستند. انتشارات هوپا از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در «حوزه ادبیات کودک و نوجوان» آغاز نموده و با موفقیت‌های چشمگیری مواجه گشته. در ادامهٔ این مسیر مسئولین نشر هوپا، تصمیم به تأسیس نشر برج گرفتند تا بتوانند در حوزه کتاب‌های بزرگسال نیز فعالیت داشته و کتاب‌های خوب را به چاپ برسانند. مدیر مسئول انتشارات برج، پانته آ دخیلی می‌باشد.

 

حوزه فعالیت انتشارات برج

انتشارات برج در حوزه «داستان»، «ناداستان» و «مطالعات زنان» فعالیت می‌کند. این نشر زیرمجموعه هر یک از این موضوعات را شناخته و برای هرکدام دست به ترجمه و چاپ کتاب‌های ارزنده‌ای زده است. از نویسندگانی که آثارشان در این نشر به چاپ رسیده می‌توان به «میلیس دکرانگل»، «سوپریدو»، «جاناتان سوییفت»، «ریچارد ییتس»، و «سم شپرد» اشاره کرد.

به علاوه یکی از دلایلی که سبب پیشرفت نشر برج در مدت زمان کوتاه شده، همکاری با مترجمانی حرفه‌ای هم چون «زهرا شمس»، «بیتا ابراهیمی»، «لیدا صدرالعلمایی»، «آبتین گلکار» و … می‌باشد. انتشارت برج تا کنون در حدود سی کتاب به چاپ رسانده که با وجود مدت زمان کوتاه فعالیت، تعداد بالایی محسوب شده و نمایانگر فعال و دغدغه‌مند بودن این نشر است.

کتاب «آیشمن در اورشلیم» را احتمالاً می‌توان موفق‌ترین و مهم‌ترین کتاب نشر برج دانست؛ اما کتاب‌های دیگری هم چون تادیب، عدالت، زنان نامرئی، ابله، روزگار سخت، اشتیاق به جهل و… نیز در این نشر چاپ شده‌اند.

 

دسته بندی ها

انتشارات برج در حوزه داستان به کتاب‌های «تاریخی»، «زندگینامه»، «روان‌شناسی»، «سیاسی»، «طنز»، «عاشقانه»، «تخیلی»، «فلسفی»، «کارآگاهی»، و «کلاسیک» می‌پردازد. هم چنین در حوزه ناداستان و مطالعات زنان نیز فعالیت می‌کند.

بیشتر