AB vfc filter 116all http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep srokes at 4pxMinimum sroke weight is 2pxFor thicker srokes use evennumbers: 6px, 8px etc.Remember to expand srokesbefore saving as an SVGSizeCannot be wider or taller than100px (artboard size)Scale your icon to fll as much ofthe artboard as possibleUngroupIf your design has more than oneshape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure“Use Artboards” is checked100px.SVG 07 Created by Gregor Cresnarfrom the Noun Project 63 Artboard 18 Artboard 23
فیلتر محصولات logo
chibekhoonam_banner
مرتب سازی بر اساس
  • 43 کالا
پاور تست فیزیک دهم ریاضی مهروماه
پاور تست فیزیک دهم ریاضی مهروماه
180,000 15% 153,000 تومان
مولف:  گروه تالیف مهروماه
سال چاپ:  1401
دسته بندی کلی:  آموزش, تست
تعداد صفحه:  347
9786003176249
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های جامع تست و پاورتست مهروماه

انتشارات مهر و ماه به طور کلی دو دسته کتاب اصلی تست دارد. یکی از آن ها کتاب های تست جامع مهر و ماه می باشد که با هدف آمادگی برای کنکور های سراسری و آزمون های آزمایشی دانش آموزان پایه دوازدهم و کنکوری تالیف شده‌اند و دیگری سری کتاب های پاورتست مهر و ماه می باشد که برخلاف کتاب اول مخاطب اصلی آن دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم می باشند و هدف از تالیف آن تثبیت دانسته ها و مطالب موجود در کتاب های درسی است.

سری کتاب های پاورتست برای تک درس از یک پایه تحصیلی نوشته می شوند و معمولاً دارای درسنامه، تست و پاسخنامه تشریحی می باشند.

این مجموعه کتاب ها یکی از بهترین منابعی هستند که می توانند دانش آموزان را با نحوه صحیح مطالعه و چگونگی حل سوالات در سال های استراتژیک پایه آشنا کنند. بنابراین دانش آموزان سال های پایه می‌توانند از این کتاب ها در طول دوران تحصیلی خود استفاده کنند و خود را به بهترین نحو ممکن برای شرکت در کنکور سراسری سال‌های آینده آماده کنند.

سری کتاب های پاورتست انتشارات مهر و ماه دارای چه محتوایی می باشند؟

این کتابها به طور کلی دارای سه بخش اصلی می باشند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :

درسنامه

اولین بخش این سری از کتاب ها درسنامه های نکته محور و خلاصه می باشد که در آنها صرفاً به بیان نکات تستی، فرمول ها و مطالب مهم تر پرداخته شده است و خبری از درس نامه های کامل و جامع نیست. بنابراین دانش آموزان برای استفاده از این کتاب ها نیاز دارند که آموزش‌های ابتدایی مطالب درسی را از طریق کتاب های درسی و معلمان خود و یا در صورت نیاز از سایر کتاب های کمک آموزشی درس محور همچون کتاب های آموزش فضایی همین ناشر، سیر تا پیاز انتشارات گاج، آموزش شگفت انگیز خیلی سبز و … دریافت کنند و سپس برای مطالعه خلاصه و مرور آنها به این سری از کتاب ها رجوع کنند.

سوالات چهار گزینه ای

این سوالات ترکیبی از سوالات کنکور های سراسری سال های گذشته،  آزمون های آزمایشی معتبر و همچنین سوالات تالیفی استاندارد هستند که تعداد قابل توجهی دارند.

یکی از ویژگی‌های مهم در این سری از کتاب ها طبقه بندی و چینش خاص سوالات می باشد، بدین صورت که تست ها از آسان به سخت مرتب شده اند که برای آموزش مطالب و تثبیت آن ها در ذهن دانش آموزان بسیار مناسب هستند. همچنین سوالات برگزیده به صورت جداگانه علامت‌گذاری شده‌اند تا دانش آموزانی که وقت کمتری دارند بتوانند از آنها استفاده کنند.

به طور کلی مجموعه سوالات این سری از کتاب های انتشارات مهر و ماه برای آموزش و تثبیت مطالب در ذهن دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم بسیار مناسب است و طیف وسیعی از دانش آموزان می توانند از آن ها استفاده کنند.

پاسخنامه های تشریحی

یکی از مهمترین بخش های موجود در اکثر کتاب های تست بخش پاسخنامه های تشریحی می باشند که باید به گونه ای باشند که دانش آموزان بتوانند به خوبی مطالب یک سوال را بیاموزند و شیوه حل آن را فرا گیرند. مجموعه کتاب های پاورتست انتشارات مهر و ماه دارای پاسخنامه های کاملا تشریحی هستند که در آنها کلیه پاسخ های صحیح و غلط بررسی شده اند و همچنین نکات تکمیلی مربوط به سوالات نمونه نیز قرار دارد و در کنار برخی از سوالات راهنمای حل سوال وجود دارد که ایده و روش حل و پاسخگویی بهتر آن سوال ها را بیان می کند.

به طور کلی پاسخنامه این سری از کتاب های انتشارات مهر و ماه کیفیت مناسبی دارد و دانش آموزان می توانند به راحتی با استفاده از آن مطالب سوالات را بیاموزند.

پرفروش ترین کتاب های مجموعه پاور تست مهر و ماه چه کتاب هایی هستند؟

بیشتر