فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 12 کالا
دارای تحلیل دفتر برنامه ریزی ششم دبستان ستاره شو گاج
دفتر برنامه ریزی ششم دبستان ستاره شو گاج
مولف:  ابوالفضل جوکار
سال چاپ:  1397
دسته بندی کلی:  مشاوره و برنامه ریزی
تعداد صفحه:  206
9786003599635
دسته محصول:
دارای تحلیل دفتر برنامه ریزی دوم ابتدایی ستاره شو گاج
دفتر برنامه ریزی دوم ابتدایی ستاره شو گاج
مولف:  ابوالفضل جوکار
سال چاپ:  1397
دسته بندی کلی:  مشاوره و برنامه ریزی
تعداد صفحه:  196
9786003599598
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های ستاره شو گاج

کتاب‌های ستاره شو گاج مجموعه‌ای است که می‌توانید از آن برای برنامه‌ریزی تحصیلی خود استفاده کنید. کتاب‌های ستاره شو مشابه هیچ دفتر برنامه‌ریزی دیگری نیست چرا که به چند جدول برای درج ساعت‌های مطالعه بسنده نکرده است.

کتاب‌های ستاره شو گاج شامل چه مطالبی است؟

این کتاب‌ها شامل بخش‌های متنوعی هستند تا استفاده از یک دفتر برنامه‌ریزی یا پلنر را برای خواننده دلچسب کنند. از جمله این موارد می‌توان به بخش «انرژی مثبت» اشاره کرد که مطالب مشاوره‌ای در قالب داستان‌های کوتاه آمده‌اند. در این بخش به چالش‌ها و موضوعاتی که دانش‌آموز هر پایه متناسب با رشته‌اش ممکن است با آن برخورد داشته باشد، اشاره شده است.

یکی دیگر از بخش‌های مفید و کاربردی کتاب‌های ستاره شو گاج، «اینفوگرافی و بارم‌بندی دروس» است. در این بخش در مورد مطالب، ارزش و اهمیت آنها و همچنین بارم آنها در امتحانات مطالبی مدون ذکر شده تا امکان برنامه‌ریزی را برای خواننده راحت‌تر کند.

در بخش بعدی اما محتوای اصلی یک دفتر برنامه‌ریزی وجود دارد که شامل جداول «ساعتی» و «حجمی» برنامه‌ریزی است. در جداول ساعتی می‌توانید درس و میزان مطالعه لازم را مشخص کنید و در جدول حجمی دقیق‌تر محتوایی که قرار است مطالعه شود را یادداشت کنید. همچنین می‌توانید مشخص کنید که می‌خواهید درس مورد نظر را مطالعه کنید یا برای آن تست یا تمرین حل کنید.

در نهایت در جداول فعالیت‌های روزانه و هفتگی می‌توانید مجموعه فعالیت‌های خود را یادداشت و به خودتان براساس پیش‌بینی و عملکرد خود نمره دهید. از دیگر بخش‌های متنوع دفتر برنامه‌ریزی ستاره شو می‌توان به «جمله هفته»، «نقاط ضعف و قوت»، «تصمیم‌های مهم برای آینده»، «هرچه می‌خواهد دل تنگت» و «مهارت‌های مطالعه» اشاره کرد.

برای خرید مجموعه کتاب‌های ستاره شو گاج می‌توانید آنها را به سبد خریدتان اضافه کنید و مراحل خرید انلاین از چی‌بخونم را طی کنید و آنها را درب منزل تحویل بگیرید.

بیشتر