فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 1 کالا
فاز نهایی ریاضی دوازدهم تجربی مهروماه
فاز نهایی ریاضی دوازدهم تجربی مهروماه
69,000 15% 58,650 تومان
مولف:  آناهیتا کمیجانی, محمود داورزنی
سال چاپ:  1401
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  130
9786003175587
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های فاز نهایی مهروماه

سری کتاب های فاز نهایی انتشارات مهروماه مجموعه ای از آموزش، تمرین و امتحان است که به شما در فهم عمیق مطالب درسی و حل تمرینات آن ها کمک می کند. این سری از کتاب ها با وفاداری به ساختار و چارچوب کتاب درسی به شما کمک می کنند تا گام به گام با کلاس درس پیش بروید و مطالب را بهتر یاد بگیرید.

از سوی دیگر هر مبحث به طور کامل خلاصه نویسی و جمع بندی شده است تا بتوانید در زمان امتحانات به راحتی به مرور مطالب بپردازید. همچنین با ذکر مثال ها و حل تشریحی آن ها تلاش شده است مباحث کتاب درسی به طور کامل به دانش آموزان انتقال پیدا کنند.

چیدمان دقیق و جامع تمرین ها پس از هر درس و آزمون های شبیه سازی شده از امتحانات نهایی که در قسمت انتهایی کتاب قرار دارد، به همراه پاسخ های کاملا تشریحی و جامع آن ها، باعث می شود که دانش آموزان به تسلط کافی در مباحث درسی برسند و به خوبی برای شرکت در امتحانات آماده شوند.

مجموعه کتاب های فاز نهایی مهروماه صرفا جهت استفاده در ایام امتحانات پایان ترم نیست و شما می توانید در طول سال تحصیلی هم برای تمرین بیشتر از آن استفاده کنید.

توصیه می شود که حتما با یادگیری هر مبحث درسی، مطالب مربوط به آن را در این کتاب مطالعه کرده و تمرین های مربوط به آن را حل کنید تا اینکه بتوانید در زمان امتحانات، با صرف وقت کمتری، کل مطالب را مرور کنید.

 

ویژگی های مهم مجموعه کتاب های فاز نهایی انتشارات مهر و ماه

  • پوشش کامل کتاب درسی و وفاداری به ساختار و چارچوب آن
  • درسنامه های مفهومی و جامع همراه با مثال های آموزشی
  • چیدمان دقیق و جامع مسائل از ساده به دشوار
  • پاسخ های کاملاً تشریحی، مفهومی و جامع
  • آزمون های شبیه سازی شده از امتحانات نهایی همراه با پاسخ های تشریحی

بیشتر