فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 12 کالا
فداکاری مظنون X - اثر کیگو هیگاشینو - انتشارات چترنگ
مولف:  کیگو هیگاشینو
مترجم:  محمد عباس آبادی
سال چاپ:  1402
تعداد صفحه:  384
9786008066804
دسته محصول:
دیگر ماجراهای اتفاقی مرد صد ساله - اثر یوناس یوناسن - انتشارات چترنگ
دیگر ماجراهای اتفاقی مرد صد ساله
مولف:  یوناس یوناسن
مترجم:  زهرا باختری
سال چاپ:  1397
تعداد صفحه:  515
9786226220040
دسته محصول:
اندرس قاتل و معنای هر آنچه هست - اثر یوناس یوناسن - انتشارات چترنگ
اندرس قاتل و معنای هر آنچه هست
مولف:  یوناس یوناسن
مترجم:  میلاد شالیکاریان
سال چاپ:  1397
تعداد صفحه:  392
9786008066385
دسته محصول:
دارای تحلیل
سیر عشق
160,000 10% 144,000 تومان
1 عدد در انبار
مولف:  آلن دو باتن
مترجم:  زهرا باختری
سال چاپ:  1402
تعداد صفحه:  243
9786008066361
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات چترنگ

زمان تأسیس و تاریخچه نشر چترنگ

«انتشارات چترنگ» در سال ۱۳۹۴ شروع به انتشار کتاب‌های «فلسفی»، «روان‌شناسی» و «داستانی» نمود. این نشر در مدت زمان کوتاه فعالیت خود، کتاب‌های مفید و خوبی منتشر کرده و در میان اهالی کتاب به خوبی شناخته شده است. تهیه کتاب‌های انتشارات چترنگ از طریق وب سایت چی بخونم امکان‌پذیر است.

شهرام جهانگیری مدیرمسئول انتشارات چترنگ است. او در گفت و گو با خبرگزاری کتاب ایران، به کمبود تعداد مشتری برای کتاب اشاره داشت و معتقد بود بخش عمده مشکلات ناشران و مؤلفان، با گسترش تعداد مخاطبان کتاب، حل خواهد شد. هم چنین او در ادامه اشاره کرد که حوزه ترجمه را از تألیف جدا می‌داند و سعی داشته در نشر چترنگ با مترجمانی حرفه‌ای همکاری کند.

 

حوزه فعالیت نشر چترنگ

انتشارات چترنگ در «حوزه سینما و تئاتر» دست به ترجمه آثار نویسندگانی هم چون «لوئیجی پیراندللو»، «جاناتان و کریستوفر نولان»، و «آرتور میلر» زده است. هم چنین آثار منتشر شده در حوزه روان‌شناسی این نشر، به تجدید چاپ رسیده و فروش خوبی داشته اند.

کتاب‌هایی مانند «اضطراب منزلت»، «فمینیسم و مردان»، «سیر عشق»، «ذهنی برای اعداد»، و «روح تروریسم» مثال‌هایی از این حوزه هستند که بسیار مورد توجه واقع شده‌اند. طراحی جلد کتاب‌های انتشارات چترنگ با دقت و زیبایی انجام شده و در انتقال موضوع کتاب به مخاطب اثرگذار بوده است.

بیش از صد جلد از کتاب‌های موجود در بازار کتاب توسط انتشارات چترنگ به چاپ رسیده است. مهم‌ترین کتاب‌های چاپ شده در نشر چترنگ را می‌توان اتاق قرمز، چیزهای تیز، خورشید نیمه شب، خواهران باربارن، سیر عشق، آزادی کلامی، شوالیه تاریکی، و رو در رو با اصغر فرهادی دانست.

 

دسته بندی ها

کتاب‌های نشر چترنگ را می‌توان به کتاب هاب «سینما و تئاتر»، «فلسفه» و «روان شناسی»، «ادبیات تئوری»، «علم»، «تاریخ»، و «ادبیات داستانی» تقسیم نمود. البته مجموعه ادبیات داستانی‌ نشر، خود به سه زیر مجموعه با نام‌های «جنایی و پلیسی»، «مجموعه داستان»، و «کمیک استریپ» تقسیم می‌شود.

بیشتر