AB vfc filter 116all http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep srokes at 4pxMinimum sroke weight is 2pxFor thicker srokes use evennumbers: 6px, 8px etc.Remember to expand srokesbefore saving as an SVGSizeCannot be wider or taller than100px (artboard size)Scale your icon to fll as much ofthe artboard as possibleUngroupIf your design has more than oneshape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure“Use Artboards” is checked100px.SVG 07 Created by Gregor Cresnarfrom the Noun Project 63 Artboard 18 Artboard 23
فیلتر محصولات logo
chibekhoonam_banner
مرتب سازی بر اساس
  • 4 کالا

ارلند لو

 

زندگینامه ارلند لو

ارلند لو در سال ۱۹۶۹ در نروژ متولد شد. او تا کنون به عنوان معلم، روزنامه نگار، فیلمنامه نویس، منتقد فیلم و نویسنده فعالیت کرده است.

 

آثار ارلند لو

روزهای رخوت، ابر ابله، کرت پول پارو می‌کند و داپلر از کتاب‌های او هستند که تاکنون به فارسی ترجمه شده اند. کتاب‌های او را شقایق قندهاری ترجمه کرده و بیشتر آنان در انتشارات ثالث به چاپ رسیده اند. رمان داپلر برنده‌ی جایزه‌ی کتاب گاردین شده و خود ارلند لو در سال ۱۹۹۹ جایزه‌ی کتابفروشان نروژی را به دست آورده است. هم چنین در سال ۱۹۹۷ جایزه‌ی کاپلین از آن ارلند لو شد. به طور کلی ارلند لو از نویسندگان بسیار محبوب در نروژ است که آثارش مخاطبان بسیاری دارد. در ایران نیز با ترجمه‌ی خوب آثار او، روز به روز به طرفدارانش افزوده می‌شود. او در حوزه ادبیات بزرگسال و کودک فعالیت می‌کند و خیلی از کتاب‌های او درونمایه‌ای طنز دارند و در عین حال به مسائل جدی می‌پردازند.

 

بخشی از کتاب روزهای رخوت:

«در این مرحله تلمان مکث می‌کند. مقداری نوشیدنی می‌خورد و آن را در دهانش نگه می‌دارد، سپس آن را با شک و وسواس توی دهانش از این سمت به آن سمت می‌برد و دور زبانش می‌گرداند. فکر می‌کند؛ کل این قضیه به چه معناست؟ ماجرا به صورت تئاتر آغاز شد و تا مدت قابل توجهی هم تئاتر بود، ولی الان می‌ترسد که به چیز دیگری تبدیل شود. اما تئاتر جنبه‌های متنوعی دارد؛ حتا چهره‌هایی مبتذل و زننده. بنابر این شاید این هنوز هم تئاتر باشد؛ گرچه نوشتن آن دردناک و طاقت فرسا نیست. به جرئت می‌شود گفت که در موعد مقرر عذاب‌آور می‌شود. تلمان نوشیدنی را فرو می‌دهد.»

دارای تحلیل روزهای رخوت - اثر ارلند لو - انتشارات ثالث
مولف:  ارلند لو
مترجم:  شقایق قندهاری
سال چاپ:  1396
تعداد صفحه:  180
9786004051880
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس