فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 3 کالا
دارای تحلیل فارسی دهم میکرو نهایی گاج
فارسی دهم میکرو نهایی گاج
190,000 15% 161,500 تومان
مولف:  محمد رضا ملک محمدی
سال چاپ:  1402
دسته بندی کلی:  آموزش, آمادگی امتحان نهایی
تعداد صفحه:  237
9786220306177
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

کتاب های میکرو نهایی گاج

دفتر برنامه ریزی و تالیف انتشارات گاج پس از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر حذف دروس عمومی از کنکور و تاثیر قطعی معدل در آینده ای نه چندان دور، تصمیم به تالیف مجموعه کتاب هایی تحت عنوان میکرو نهایی گرفت، چرا که اگر این مصوبه مطابق آنچه که مطرح شده است واقعاً و دقیقا اتفاق بیفتد تغییرات بنیادینی در روش آموزش و طراحی سوالات ایجاد خواهد کرد. بنابراین انتشارات گاج بر پایه این مصوبه با نگاهی به تاثیرات آن در آینده اقدام به چاپ کتاب هایی تحت این عنوان نمود.

همان طور که از اسم این سری از کتاب ها مشخص است این کتاب ها با تکیه بر شناخت عمیق از فضای آموزشی مدارس و نیازهای دانش آموزان و چارچوب امتحانات نهایی نوشته شده اند و آموزان می توانند به منظور ایجاد آمادگی و کسب مهارت در آزمون های مدرسه و امتحانات نهایی از این کتاب ها استفاده کنند.

لازم به ذکر است که در تالیف این کتاب ها فقط مطالبی وجود دارد که از نظر امتحانات تشریحی و نهایی ارزش دارند و نکات کنکوری به هیچ وجه مورد توجه قرار نگرفته اند، بنابراین می توانیم این سری کتاب ها را یکی از بهترین گزینه ها برای موفقیت در امتحانات نهایی و امتحانات مدرسه ها بدانیم.

 

کتاب های میکرو نهایی گاج برای چه درس ها و پایه هایی وجود دارد؟

همانطور که گفته شد کتاب های میکرو نهایی گاج پس از تصمیمات اخیر مبنی بر تاثیر قطعی معدل امتحانات نهایی در کنکور سراسری تالیف شدند و صرفاً برای امتحانات مدارس و آزمون های نهایی کاربرد دارند. بنابراین همه دانش آموزانی که در مقطع متوسطه تحصیل می کنند، می توانند برای موفقیت در امتحانات مدارس و امتحانات نهایی خود از این کتاب‌ها استفاده کنند.

در حال حاضر کتاب های زیر از این سری در بازار موجود هستند:

همانطور که مشاهده می کنید یکی از مهم ترین کتاب های سری میکرو نهایی، کتاب درس فارسی می باشد که برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم وجود دارد. در رابطه با این کتاب ها باید گفت که شما را از مراجعه به کتاب درسی بی نیاز می کند زیرا متن کامل کتاب درسی را به همراه تمامی کارگاه های متن پژوهی، روانخوانی ها و حتی صفحات پایان کتاب درسی نیز در این اثر آورده شده است و پس از آن نکات مهم آنها که مربوط به امتحانات و امتحانات نهایی می باشد، به آن ها اضافه شده است.

همچنین جهت تکمیل مطالب، مباحث دستوری و نکات مرتبط با آن ها، واژگان ضروری و مفید، آرایه های ادبی و … در پیوست انتهایی کتاب وجود دارند که شما را به طور کامل بی نیاز از مراجعه به کتاب درسی می کند.

 

آیا سوالات امتحانات نهایی در این سری از کتاب ها وجود دارد؟

کتاب های میکرو نهایی گاج جدا از اینکه کتاب های بسیار کاملی برای تدریس و مطالعه مطالب کتاب درسی می باشند، این امکان را برای دانش آموزان عزیز فراهم کرده است که با بررسی ۱۰ دوره امتحانات نهایی سال های گذشته که در کتابچه های همراه آن آورده شده است، آموخته های خود را بسنجند. بنابراین دانش آموزان عزیز می توانند پس از مطالعه کامل و کافی این کتاب ها به بررسی و حل سوالات امتحانات نهایی ده سال اخیر که در کتابچه همراه این کتاب ها موجود است بپردازند.

بیشتر