فیلتر محصولات logo
مرتب سازی بر اساس
  • 829 کالا
سفر در اتاق نسخه برداری - اثر پل استر - انتشارات ثالث
سفر در اتاق نسخه برداری
مولف:  پل استر
مترجم:  مهدی غبرایی
سال چاپ:  1394
تعداد صفحه:  140
9789643806354
دسته محصول:
روزنوشت سال طاعونی - اثر دانیل دفو - انتشارات ثالث
روزنوشت سال طاعونی
مولف:  دانیل دفو
مترجم:  شهره میرعمادی
سال چاپ:  1401
تعداد صفحه:  264
‏‫‬‮‭9786004057714
دسته محصول:
دارای تحلیل ساعت بغداد - اثر شهد الراوی - انتشارات نگاه
مولف:  شهد الراوی
مترجم:  مهدی غبرایی
سال چاپ:  1400
تعداد صفحه:  305
9786004055406
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس

انتشارات ثالث

زمان تأسیس و تاریخچه

در سال ۱۳۷۶ «انتشارات ثالث» فعالیت خود را شروع کرد. مدیرمسئول این نشر «محمد علی جعفریه مطبعه چی» و مدیر تحریریه «نرگس مساوات» و مسئول فروشگاه نشر ثالث شعبه مرکزی، «حسن سهرابی» می‌باشند. این نشر، فروشگاهی را در خیابان کریم‌خان زند تهران تأسیس کرده تا آثارش را آسوده تر در اختیار مخاطبانش قرار دهد.

محمد علی جعفریه مطبعه چی، مدیر مسئول نشر ثالث، سابقه زیادی در عرصه چاپ و نشر دارد. خانواده او در حدود صد سال در تبریز صاحب چاپخانه بودند و هم چنین خود او در نشر هدایت و نشر روایت مشغول به کار بوده است. نشر ثالث سومین نشری است که او به اشتغال در آن مشغول شد.

 

حوزه فعالیت انتشارات ثالث

کتاب فروشی نشر ثالث واقع در خیابان کریم خان، از سه طبقه تشکیل شده که علاوه بر عرضه کتاب، به فروش نوشت‌افزار و صنایع دستی نیز می‌پردازد. هم چنین در بخش موسیقی فعال بوده و کافه کتاب این فروشگاه محفل بسیاری از اهالی کتاب است. انتشارات ثالث در حوزه «علوم انسانی»، «شعر»، «تاریخ» و «هنر» فعالیت می‌کند.

این نشر در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی خوش درخشیده و هدف خود را که تولید کتاب خوب و معرفی کتاب خوب است دنبال می‌کند. استقبال از نویسندگان معاصر ایرانی، اتفاقی بوده که به خوبی در نشر ثالث رخ داده و این نشر در بیشتر شناخته شدن نویسندگان ایرانی نقش بسزایی ایفا کرده است.

به علاوه چاپ کتاب‌های محبوبی هم چون «در جست و جوی زمان از دست رفته»، به اعتبار این نشر افزوده است. نشر ثالث طی بیست و چهار سال فعالیت خود، بیش از دو هزار کتاب را منتشر کرده است. کتاب های «شوروی ضد شوروی»، «خودآموز دیکتاتورها»، «حرمسرای قذافی»، «کیمیاگر»، «زندگی پیش رو» را می‌توان از جمله کتاب‌های مهم و پرفروش نشر ثالث تلقی کرد.

 

دسته بندی های نشر ثالث

دسته بندی کتاب‌های نشر ثالث به شرح زیر است:

بیشتر