AB vfc filter 116all http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep srokes at 4pxMinimum sroke weight is 2pxFor thicker srokes use evennumbers: 6px, 8px etc.Remember to expand srokesbefore saving as an SVGSizeCannot be wider or taller than100px (artboard size)Scale your icon to fll as much ofthe artboard as possibleUngroupIf your design has more than oneshape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure“Use Artboards” is checked100px.SVG 07 Created by Gregor Cresnarfrom the Noun Project 63 Artboard 18 Artboard 23
فیلتر محصولات logo
chibekhoonam_banner
مرتب سازی بر اساس
  • 5 کالا

آلن دوباتن

 

زندگینامه آلن دوباتن

آلن دوباتن فیلسوف، نویسنده و موسس مدرسه‌ی زندگی در لندن است. او در سال ۱۹۶۹ در سوئیس متولد شده و تحصیلات دانشگاهی را در رشته فلسفه ادامه داده است. مقطع دکترای فلسفه را در دانشگاه هاروارد نیمه تمام رها کرد تا بتواند در زمینه‌ی نوشتن، برای مخاطب عمومی بیشتر فعالیت کند.

 

آثار آلن دوباتن

آثار او غالبا درونمایه‌ی فلسفی و روان شناختی دارند. جستارهایی در باب عشق، تسلی بخشی‌های فلسفه، سیر عشق و اضطراب منزلت از آثار آلن دوباتن هستند که با استقبال عمومی بسیاری مواجه شدند. موضوع کتاب‌های او معمولا موضوعاتی هستند که بیشتر مردم در زندگی با آن مواجه می‌شوند ولی کمتر درباره‌اش صحبت می‌کنند. همین موضوع سبب می‌شود تا آثار او، خوانندگان بسیاری داشته باشد چراکه در این دوران مردم نیازمند این هستند که کمی بی‌تعارف‌تر و بی‌پرده‌تر از دردهای خود سخن بگویند و مرهمی برایش پیدا کنند. آلن دوباتن در نوشته‌هایش از خوشی‌ها و دردهای زندگی واقعی می‌نویسد، همان چیزی که همگان درگیرش هستند اما گاهی باورش نمی‌کنند. هم چنین او مدرسه زندگی را در لندن و بعدها در شهرهای دیگر تاسیس کرد. مدرسه‌ای که مفاهیم مورد نیاز برای زندگی را می‌آموزد. مفاهیمی که جایشان در مدرسه‌ی معمولی خالی ست و ندانستن شان سبب بروز بسیاری از مشکلات در بزرگسالی می‌شود.

 

آلن دوباتن

 

بخشی از کتاب اضطراب منزلت:

شاید بتوان گفت توجه دیگران در اصل به این دلیل برایمان مهم است که ذاتا راجع به ارزش خودمان دچار تردیدیم. در نتیجه‌ی این تردید، آنچه دیگران درباره‌ی ما فکر می‌کنند نقش تعیین کننده‌ای در نحوه‌ی نگرش ما به خودمان ایفا میکند. هویتمان اسیر قضاوت‌های کسانی می‌شود که در میانشان زندگی می‌کنیم.

دارای تحلیل جستارهایی در باب عشق - اثر آلن دو باتن - انتشارات نیلوفر
جستارهایی در باب عشق
مولف:  آلن دو باتن
مترجم:  گلی امامی
سال چاپ:  1398
تعداد صفحه:  228
9789644484780
دسته محصول:
دارای تحلیل
سیر عشق
49,000 10% 44,100 تومان
1 در انبار
مولف:  آلن دو باتن
مترجم:  زهرا باختری
سال چاپ:  1399
تعداد صفحه:  243
9786008066361
دسته محصول:
مرتب سازی بر اساس